SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 148 - OPIS, STRESZCZENIE: Patricio wraca w miejsce swojego wypadku

Ukryta miłość, odc. 148 - OPIS, STRESZCZENIE: Patricio wraca w miejsce swojego wypadku

23.01.2013, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odc. 165. Patricio (Brandon Peniche) umiera
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odc. 165. Patricio (Brandon Peniche) umiera foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 148 w TV4 w środę, 23.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 148 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Jana mówi mamie, że choć bardzo ją kocha, nie pozwoli sobą manipulować. Zarzuca jej i Borisowi, że zmówili się co do ślubu i w ogóle nie liczyli się z jej uczuciami. Roselena żali się Bogu, że ją opuścił. Maximino gratuluje córce odwagi i daje jej swoje wsparcie.

Roselena ostrzega córkę, że nie pozwoli jej spotykać się z Lorenzem. Rodrigo pyta Lucianę, dlaczego nie odbiera jego telefonów. Ona odpowiada, że wciąż go kocha i nie chce znowu cierpieć. Mateo pyta Chelo, czy jego mama poszła do nieba. Mężczyzna przytakuje. Claudio wita Janę jako nową pracownicę Konsorcjum.

Jana potwierdza bratu, że zdecydowała się nie wychodzić za Borisa. Aldo sugeruje Borisowi, żeby przestał nachodzić Janę. Lorenzo i Jana wyznają sobie miłość i całują się. Roselena jest zła na ojca Honesta, że namącił w głowie jej córce. Oscar przynosi Rodrigowi raport z poszukiwań jego zaginionego syna.

Roselena policzkuje Lorenza. Ariche i Patricio wybierają się na górę. Po powrocie Patricio wyjaśnia Lucianie, że musiał stawić czoła miejscu, które zmieniło jego życie.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: