SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 136 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana nie może się pogodzić ze stratą syna

Ukryta miłość, odc. 136 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana nie może się pogodzić ze stratą syna

15.01.2013, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ: Mateo/Rodrigo junior - syn Luciany i Rodriga wychowa się w nędzy
Don Chelo i dona Chuy wychowają małego Rodriga jak własne dziecko. foto: Print Screen TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 136 w TV4 we wtorek, 15.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 136 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Gala czyni wyrzuty Rodrigowi, że nie odpowiada na jej telefony ani wiadomości. Luciana jest przekonana, że ktoś celowo porwał jej dziecko. Patricio jest przybity tym, co spotkało Lucianę i zwierza się ze swoich trosk matce. Brígida także nie ukrywa swojego współczucia dla Luciany.

Violeta uważa, że ktoś zmusił Lucianę do opuszczenia kliniki. Roselena mówi Maximinowi, że musi znaleźć winnego porwania ich wnuka i zmusić go, żeby zapłacił za to, co robił. Chelo jest zły, bo Rodrigo Jr. nie dał mu się wyspać. Sięga po alkohol i rozmyśla, dlaczego ktoś mógł porzucić niewinne dziecko na śmietniku.

Luciana ma koszmary. Widzi w nich jak Roselena i Gala odbierają jej syna. Budzi się przerażona. Roselena nie chce, żeby Patricio odwiedzał Lucianę, ale on się upiera. Chelo chce zatrzymać dziecko dla siebie. Chuy proponuje mu, aby ochrzcił niemowlę.

Mijają dwa miesiące. Luciana dalej nie może się pogodzić ze stratą syna i mówi Patriciowi, że nigdy nie przestanie go szukać. Chuy i Chelo chrzczą malca i nadają mu imię Mateo. Luciana namawia matkę, żeby wróciła na wieś. Zapewnia, że będzie jej dobrze z Claudiem. Gala wydaje na świat córkę. Gdy doktor Zavala chce wręczyć matce niemowlę, ona je odtrąca.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: