SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ukryta miłość, odc. 113 - OPIS, STRESZCZENIE: Gala idzie do ginekologa, który badał Lucianę

Ukryta miłość, odc. 113 - OPIS, STRESZCZENIE: Gala idzie do ginekologa, który badał Lucianę

19.12.2012, godz. 02:00
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 113 w TV4 w środę, 19.12.2012, godz. 18. Ukryta miłość, odc. 113 - STRESZCZENIE. Magda opowiada Paz o tym, jak w młodości dała się zwieść Aquilesowi i zaszła w ciążę, a kiedy chciała powiedzieć mu, że spodziewa się jego dziecka, zastała go z inną kobietą. Dlatego opuściła miasteczko i wróciła dopiero po urodzeniu córki.

Don Aquiles oferuje Violecie królewskie życie i obiecuje, że spełni wszystkie jej prośby. Luciana dzieli się z Paz i Magdą swoimi przeżyciami po wizycie u ginekologa. Jana przyznaje się bratu, że czuje coś dziwnego do Lorenza.

Luciana mówi matce i sąsiadce, że Rodrigo przybiegł do niej po badaniu, pocałował ją i zapłacił za wizytę. Roselena ostrzega Galę, że ma się do niej odnosić z szacunkiem, jeśli nie chce, żeby się od niej odsunęła. Rodrigo nie zgadza się na zmiany w swoim mieszkaniu i nakazuje Héctorowi zaniechać plany Gali. Gala prosi Brígidę, żeby zdobyła dla niej numer telefonu do ginekologa u którego była Luciana.

Lastra zanosi kwiaty Ofelii. Dziewczyna dziękuje mu za prezent, ale łamie mu serce, mówiąc że nie jest nim zainteresowana. Don Aquiles chwali się Procopio, że wkrótce się ożeni. Roselena opowiada ojcu Honesto o niewierności Maximina. Gala dociera do ginekologa, który badał Lucianę. Lekarz wspomina jej, z jaką radością przywitał Lucianę jej mąż i przypomina sobie o pocałunku Rodriga i Luciany.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: