SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 1 już 27 SIERPNIA. Co się wydarzy w PIERWSZYM ODCINKU Ukrytej miłości - WYPADEK brata RODRIGA

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 1 już 27 SIERPNIA. Co się wydarzy w PIERWSZYM ODCINKU Ukrytej miłości - WYPADEK brata RODRIGA

27.08.2012, godz. 13:02
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO
UKRYTA MIŁOŚĆ zamiast ZAKAZANEGO UCZUCIA. W nowej telenoweli ZURIA VEGA i GABRIEL SOTO foto: Print Screen TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ to nowa telenowela, która od 27 SIERPNIA 2012 zastąpi w TV4 ZAKAZANE UCZUCIE. W rolach głównych występują Zuria Vega - LUCIANA i Gabriel Soto - RODRIGO. O czym jest Ukryta miłość? Co wydarzy się w pierwszy odcinku Ukrytej miłości. UKRYTA MIŁOŚĆ odcinek 1 - STRESZCZENIE.

UKRYTA MIŁOŚĆ - nowa telenowela TV4 -  to historia miłości Luciany, służącej w domu rodziny Torreslanda i bogatego biznesmena Rodriga Torreslanda. Luciana i Rodrigo muszą pokonać wiele przeciwności losu, by po 140 odcinkach ich miłość zatriumfowała.

>>> UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu


UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w PIERWSZYM ODCINKU Ukrytej miłości

Ojciec Luciany, Galdino Jacinto, wyjaśnia Aquilesowi, że susza zniszczyła jego plantację i nie ma za co wykupić swojej hipoteki. Zapowiada jednak, że sprzeda traktor i odda mu pożyczkę co do grosza. Zarządca śmieje się, że nigdy nie dostanie wystarczająco pieniędzy, aby pokryć swoje długi i radzi mu, aby się nie śpieszył, bo wszystko da się załatwić. Prosi, aby mu zaufał.

Rodrigo (Gabriel Soto) i jego młodszy brat Patricio (Brandon Peniche) przyjeżdżają do miasteczka, aby wybrać się na wspinaczkę skalną. Roselena martwi się, że coś złego może stać się jej ukochanym synom. Narzeczona Rodriga, Gala (jessica Coch) uspokaja ją i oświadcza, że jak zwykle przesadza.

Aquilles zleca Procopio ważne zadanie. Luciana pociesza ojca. Nagle pojawia się miejscowa czarownica Sabina. Przepowiada Galindo, że czeka go wiele wylanych łez.

Rodrigo i Patricio rozmawiają o wejściu na górę z trudniejszej strony. Starszy brat przypomina Patricio, że góry mogą być bardzo niebezpieczne i należy być ostrożnym.

Galdino wyznaje żonie Paz, że od kilkunastu miesięcy jest na kredycie u Aquillesa, który ma akty własności ich domu i ziem. Kobieta zapewnia męża, że pokonają problemy i wkrótce wyjdą na prosto. Galdino uważa, że nadszedł czas, aby Luciana poznała prawdę. Nie chce, aby córka płaciła za jego błędy. Paz z ciężkim sercem godzi się z decyzją męża. Procopio podkłada ogień pod plantację Galdino.

Roselena drży o życie syna. Uważa, że Patricio na zbyt chce dorównać bratu i nie myśli rozsądnie. Jej mąż Maximino (Roberto Blandon) uważa, że żona jak zwykle przesadza.

Galdino idzie na pole i orientuje się, że ktoś podpalił jego plantację. Mężczyzna dostaje ataku serca. Luciana biegnie ojcu na pomoc.

Rodrigo i Patricio wspinają się. Są już blisko szczytu góry, kiedy nagle zacisk puszcza i chłopak spada w przepaść…

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: