SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ - nowe odcinki. LUCIANA URODZIŁA SYNA. Gala i Roselena porywają dziecko. CO SIĘ STANIE z małym RODRIGO?

UKRYTA MIŁOŚĆ - nowe odcinki. LUCIANA URODZIŁA SYNA. Gala i Roselena porywają dziecko. CO SIĘ STANIE z małym RODRIGO?

10.01.2013, godz. 17:45
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ nowe odcinki telenoweli emitowanej w TV4 przyniosą wiele zawirowań w życiu Luciany (Zuria Vega) i Rodriga (Gabriel Soto). W serialu UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 130 Luciana urodziła syna Rodriga, któremu dała na imię Rodrigo. Podczas porodu doszło do komplikacji. Luciana cudem uszła z życiem, ale straciła mnóstwo sił. W UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 133 Roselena (Laura Flores), Gala (Jessica Coch) i Julie (Frances Ondiviela) porywają syna Luciany. Gala wyrzuca dziecko na śmietnik, gdzie małego Rodriga znajduje pijaczek Chelo. CO SIĘ STANIE z małym RODRIGO?

UKRYTA MIŁOŚĆ: Syn Luciany i Rodriga ZAGINIE. Czy mały Rodrigo się odnajdzie - ZDJĘCIA >>>

Po rozwodzie z Rodrigiem życie Luciany powoli zaczęło się układać. Chociaż Luciana  odkryła, że jest w ciąży, a ukochany ożenił się z Galą, to może mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, przybranej matki Paz (Zaide Silvia Gutiérrez) i ojca Claudio Linaresa (David Ostrosky). Los wystawi jednak Lucianę na ciężką próbę i czeka ją mnóstwo cierpienia.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

W 112 odcinku serialu UKRYTA MIŁOŚĆ Rodrigo idzie z Lucianą do ginekologa. Dowiaduje się o tym Gala i wpada we wściekłość. Podczas badania okazuje się, że Luciana będzie miała syna. Kiedy Luciana i Rodrigo słyszą bicie serca swojego synka nie są w stanie zapanować nad emocjami. W przypływie radości Rodrigo całuje byłą żonę.

Tymczasem Gala czuje, że traci Rodriga. Ma świadomość, że jej dziecko nie będzie jedynym spadkobiercą fortuny rodziny Torreslanda. Julie namawia Galę, aby pozbyła się dziecka Luciany. Gala obmyśla szatański plan, w który wciąga Roselenę.

Kiedy w UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 130  Luciana rodzi syna Rodriga - małego Rodriga - teściowa, Gala i Julie porywają jej dziecko. Luciana jest zbyt słaba, by się bronić, bo poród przebiegał z komplikacjami. Żona Rodriga ucieka z jego synem ze szpitala i wyrzuca chłopca na śmietnik, gdzie odnajduje go pijaczek Chelo.

Wiadomość o stracie dziecka jest wstrząsem dla Luciany. Kobieta jest na granicy szaleństwa, prawie odchodzi od zmysłów. Rodrigo przysięga Lucianie, że odnajdzie ich syna, ale poszukiwania nie przynoszą rezultatów.

Mija 5 lat... Rodrigo wychowuje z Galą córkę Alexię, ale cały czas myśli o synu, którego utracił. Przypadkiem  spotyka na ulicy Mateo, chłopca z biednej rodziny i zaprzyjaźnia się nim. Nie wie, że Mateo jest jego dzieckiem.

UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: