SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ - nowe odcinki. LUCIANA i RODRIGO RAZEM u lekarza. GALA chce się pozbyć dziecka Luciany

UKRYTA MIŁOŚĆ - nowe odcinki. LUCIANA i RODRIGO RAZEM u lekarza. GALA chce się pozbyć dziecka Luciany

07.12.2012, godz. 07:20
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ - nowe odcinki, co wydarzy się w najbliższych odcinkach telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ? Czy LUCIANA i RODRIGO znów będą razem po tym jak dziewczyna zaszła w ciążę? Dziecko Luciany i Rodriga, które przyjdzie na świat zbliża do siebie rozwiedzionych małżonków. Kiedy Claudio Linares wygrywa sprawę w sądzie z rodziną Torreslanda, Luciana rozpoczyna pracę w firmie. Tymczasem Gala, która też jest w ciąży planuje jak się pozbyć dziecka Luciany.

UKRYTA MIŁOŚĆ: LUCIANA urodzi DZIECKO RODRIGA. Syn Luciany i Rodriga ZAGINIE. Czy ANGELO się odnajdzie - ZDJĘCIA >>>

Na wieść o ciąży Luciany w UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 97 Patricio obiecuje byłej bratowej, że zajmie się nią i dzieckiem. Jednocześnie informuje dziewczynę, że Rodrigo chce ożenić się z Galą. Patricio obiecuje ukochanej, że zachowa w tajemnicy wiadomość o ciąży. Wkrótce brat Rodriga odkrywa, że ich matka Roselena wie, że Luciana urodzi dziecko Rodriga, a mimo to nic nie powiedziała.

Patricio łamie słowo dane Lucianie. W UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 102 Rodrigo dowiaduje się o ciąży Luciany właśnie od Patricia. W międzyczasie Claudio wygrywa sprawę w sądzie i rodzina Torreslandów będzie musiała oddać mu niesłusznie zagarnięty majątek i udziały w firmie.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

W UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 107 Luciana zostaje członkiem zarządu firmy. Rodrigo rozmawia z Claudiem o tym, kto weźmie odpowiedzialność za Lucianę i jej dziecko. W 112 odcinku serialu UKRYTA MIŁOŚĆ Rodrigo idzie z Lucianą do ginekologa. Dowiaduje się o tym Gala i wpada we wściekłość. Podczas badania okazuje się, że Luciana będzie miała syna. Kiedy Luciana i Rodrigo słyszą bicie serca swojego synka nie są w stanie zapanować nad emocjami. W przypływie radości Rodrigo całuje byłą żonę.

Tymczasem Gala czuje, że traci Rodriga. Ma świadomość, że jej dziecko nie będzie jedynym spadkobiercą fortuny rodziny Torreslanda. Julie namawia Galę, aby pozbyła się dziecka Luciany.

UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: