SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ: LUCIANA urodzi DZIECKO RODRIGA. Syn Luciany i Rodriga ZAGINIE. Czy ANGELO się odnajdzie - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ: LUCIANA urodzi DZIECKO RODRIGA. Syn Luciany i Rodriga ZAGINIE. Czy ANGELO się odnajdzie - ZDJĘCIA

15.11.2012, godz. 20:50
Ukryta miłość: Rodrigo z dzieckiem
Ukryta miłość: Rodrigo z dzieckiem foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ nowa telenowela w TV4, która zastąpiła od 27.08.2012 Zakazane uczucie podbiła serca widzów w Polsce.  Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać kolejnych odcinków już teraz ujawniamy jak potoczą się losy Luciany (Zuria) i Rodriga (Gabriel Soto). Luciana i Rodrigo, których połączyło gorące uczucie rozstają się przez intrygi Gali, Roseleny i Juliety. Już niedługo Luciana odkryje, że jest w ciąży, ale nie powie Rodrigo o dziecku. Urodzi synka Angela, który zaginie.

Miłość Luciany i Rodriga rozkwitnie kiedy dziewczyna będzie pracowała jako służąca w domu rodziny Torreslanda, gdzie do jej obowiązków należy także opieka nad Patricio, sparaliżowany po wypadku młodszym bratem Rodriga. Choć przystojny Rodrigo jest związany z Galą, piękną i odnoszącą sukcesy bizneswoman nie może zapanować nad uczuciem do Luciany.

Rodrigo szybko ulega czarującej urodzie Luciany, zrywa z Galą i planuje pobrać się w sekrecie z miłością życia. Gala nie zamierza poddać się bez walki. Razem z Roseleną, matką Rodriga, knują przeciwko zakochanej parze. Wmawiają Rodrigowi, że Luciana omotała go, aby dobrać się do jego fortuny, a do tego uciekła z własnego miasteczka, bo zalegała ze spłatą długu.

Rodrigo daje się nabrać i zaślepiony nienawiścią, wyrzuca dziewczynę z domu i ze swojego życia. Luciana szuka pocieszenia u Claudia, który okazuje się być biologicznym ojcem dziewczyny. Ojciec i córka przysięgają sobie, że wspólnie zmuszą Torreslandów do zapłaty za wyrządzone krzywdy.

>>> UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu

 

Wkrótce Luciana odkrywa, że jest w ciąży. Postanawia zataić ten fakt przed Rodrigiem i samotnie wychować dziecko. Rodrigo tymczasem żeni się z Galą. Jego małżeństwo nie jest udane, bo kobieta na każdym kroku uprzykrza mu życie. Z tego małżeństwa narodzi się córka.

Luciana także rodzi synka Angela. Roselena dowiaduje się o dziecku i zamierza je porwać. Luciana ucieka z malcem ze szpitala, ale jest zbyt słaba po porodzie i mdleje. Bezdomny muzyk myśli, że kobieta nie żyje i zabiera Angela ze sobą. Luciana budzi się i nie znajduje przy sobie niemowlęcia.

Kilka lat później Rodrigo poznaje Angela i zaprzyjaźnia się z nim. Nie ma pojęcia, że chłopiec, którego tak bardzo polubił, jest jego synem. Jego małżeństwo z Galą staje się nieznośne i oboje podejmują decyzję o rozwodzie. Rodrigo dowiaduje się, ze Luciana była z nim w ciąży. Szuka jej i skruszony błaga o przebaczenie. Ale rozżalona Luciana gardzi nim. Rodrigo przysięga Lucianie, że odnajdzie Angela.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: