SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ: Gabriel SOTO jako RODRIGO - kim jest, gdzie grał - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ: Gabriel SOTO jako RODRIGO - kim jest, gdzie grał - ZDJĘCIA

27.08.2012, godz. 14:50
UKRYTA MIŁOŚĆ: Gabriel Soto jako Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ: Gabriel Soto jako Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ to nowa telenowela, która od 27 SIERPNIA zastąpi w TV4 Zakazane uczucie. Główną rolę męską w Ukrytej miłości gra GABRIEL SOTO, popularny meksykański aktor i model. Gabriel Soto wciela się w postać bogatego biznesemna RODRIGA Torreslanda, ukochanego LUCIANY Jacinto Flores. KIM JEST Gabriel Soto? W jakich telenowelach grał wcześniej?

Gabriel Soto, właściwie Gabriel Soto Borja-Diaz urodził się 17 kwietnia 1975 roku w Meksyku. Ten 37-letni aktor i model był członkiem boysbandu Kairo.

W okresie dzieciństwa jego matka popełniała samobójstwo, a jego ojciec Francisco Soto Borja Anda był wciągnięty w ciemne interesy. Wychował go najlepszy przyjaciel matki, który zadbał o wykształacenie Gabriela.

Gabriel Soto ukończył prestiżową brytyjską szkołę Edron Academy w Meksyku, podjął studia ekonomiczne na Uniwersytecie Harvarda w Cambridge. W czasie studiów korabiał jako model reklamujący wyroby takich światowej sławy projektantów mody jak Hugo Boss, Armani, Tommy Hilfiger, Versace.

>>> UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu


W 1996 roku otrzymał tytuł El Modelo Mexico i reprezentował swoje miasto na wyborach Mister World.

Karierę w telenowelach rozpoczął w 1997 roku. Zagrał w serialu Moja młoda Isabel (Mi Querida Isabel) i przyłączył się do boysbandu Kairo. W 1998 roku Kairo wydał album "Pasiones", który odniósł sukces w Ameryce Łacińskiej.

Uczestniczył w kampaniach reklamowych wielu firm. Pojawił się na okładkach Men's Health i People En Español, a także był nową twarzą produktów Definite i NeoSkin.

Popularność przyniosły mu role w telenowelach emitowanych także w Polsce: Ścieżki miłości (Las Vías del amor, 2002), Przyjaciółki i rywalki (Amigas y Rivales, 2001), Serce z kamienia (Mujer de Madera, 2004), Potęga miłości (Mi destino eres tú, 2004) i Zaklęta miłość (Sortilegio 2009).

GABRIEL SOTO - żona, dzieci, rodzina
Prywatnie związany z aktorką Geraldine Bazan. Mają córkę Elisę Marie (ur. 17 lutego 2009).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: