SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ŚWIAT według KIEPSKICH - nowe odcinki od 6.03.2013. Rubinowe GODY Kiepskich, FERDEK na RANDCE z byłą dziewczyną

ŚWIAT według KIEPSKICH - nowe odcinki od 6.03.2013. Rubinowe GODY Kiepskich, FERDEK na RANDCE z byłą dziewczyną

06.03.2013, godz. 07:25
ŚWIAT według KIEPSKICH. Ferdek (Andrzej Grabowski), Jolasia (Anna Ilczuk), Walduś (Bartosz Żukowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka)
ŚWIAT według KIEPSKICH. Ferdek (Andrzej Grabowski), Jolasia (Anna Ilczuk), Walduś (Bartosz Żukowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) foto: ATM Grupa

ŚWIAT według KIEPSKICH - nowe odcinki od 6.03.2013. Co wydarzy się w  nowym sezonie serialu ŚWIAT według KIEPSKICH w życiu mieszkańców wrocławskiej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4? Kiepscy będą obchodzić rubinowe gody i wezmą udział w konkursie kulinarnym. Z Ferdkiem (Andrzej Grabowski) skontaktuje się miłość sprzed lat, a ten szykując się na randkę będzie starał się wyglądać jak młodzieniaszek. Marian Paździoch rozpocznie śledztwo w sprawie zdemolowanej łazienki i odkryje szokujące fakty o swoich sąsiadach.

ŚWIAT według KIEPSKICH - nowe odcinki od 6.03.2013

Zdjęcia do nowej serii serialu ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH rozpoczęły się już w styczniu. - Łącznie powstało 13 odcinków, których emisja planowana jest od marca do maja - powiedziała producentka serialu, Anna Skowrońska.

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - więcej o serialu >>>

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - co wydarzy się w NOWYCH ODCINKACH?

Kiepscy będą obchodzić 40-lecie małżeństwa. Zaraz po rubinowych godach do Ferdka (Andrzej Grabowski) zatelefonuje dziewczyna, z którą spotykał się wiele lat temu. Pochłonięty przygotowaniami do randki Ferdynand zrobi wszystko, aby zatuszować czas i wyglądać młodziej.

Rodzina Ferdka weźmie udział w konkursie kulinarnym, a ich sąsiad Marian Paździoch spróbuje dowiedzieć się, kto zdemolował ubikację. Podczas prowadzonego śledztwa odkryje szokujące fakty dotyczące mieszkańców kamienicy na ulicy Ćwiartki 3/4.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: