SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ŚMIERĆ MAGDY z NA WSPÓLNEJ. Igor będzie samotnym ojcem Julki - ZDJĘCIA

ŚMIERĆ MAGDY z NA WSPÓLNEJ. Igor będzie samotnym ojcem Julki - ZDJĘCIA

03.04.2013, godz. 21:00
NA WSPÓLNEJ. Śmierć Magdy (Karolina Nolbrzak)
NA WSPÓLNEJ. Śmierć Magdy (Karolina Nolbrzak) foto: TVN/X-NEWS

ŚMIERĆ MAGDY z NA WSPÓLNEJ to jeden z najtragiczniejszych momenentów w serialu, który widzowie zobaczą jesienią 2013. Jak zginie Magda (Karolina Nolbrzak) z NA WSPÓLNEJ? Co z Igorem (Jakub Wesołowski) po śmierci Magdy? Czy Igor wróci do Polski na stałe gdy Magda umrze? Po ogromnym ciosie jakim będzie dla Igora śmierć Magdy, Nowak zostanie samotnym ojcem swojej córki Julki!

ŚMIERĆ MAGDY z NA WSPÓLNEJ. Dramat Igora. MAGDA ZGINIE w tajemniczych okolicznościach - ZDJĘCIA >>>

Wiadomość o śmierci Magdy Żebrowskiej z NA WSPÓLNEJ wstrząsnęła fanami serialu! Portal Superseriale.pl jako pierwszy podał, że jesienią w nowych odcinkach NA WSPÓLNEJ widzowie zobaczą pogrzeb Magdy. Z serialem rozstaje się Karolina Nolbrzak, czyli właśnie serialowa Magda.

Okoliczności śmierci Magdy wciąż trzymane są w tajemnicy. Nie wiadomo jeszcze jak umrze Magda, ale jak informuje "Świat Seriali" - Igor wróci do Polski jeszcze przed pogrzebem Magdy.

- Nie będzie to śmierć w tajemniczych okolicznościach. Póki co, owszem są tajemnicą, bo nie chcemy ich zdradzać -  powiedziała gazecie Ewelina Wiśniewska z TVN.

Czy zdąży pożegnać się z ukochaną i jeszcze raz prosić ją o wybaczenie za zdradę jakiej dopuścił się z Mają (Agnieszka Żulewska)? Tego producenci serialu NA WSPÓLNEJ już nie ujawniają.

NA WSPÓLNEJ - więcej o serialu >>>

Po śmierci Magdy Igor zostanie samotnym ojcem Julii. Pogrążony w żałobie i rozpaczy będzie starał się ze wszystkim sił, by zastąpić córce zmarłą matkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA WSPÓLNEJ? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: