SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Seriale w TVP wiosną 2014. Jakie seriale w wiosennej ramówce TVP1 i TVP2

Seriale w TVP wiosną 2014. Jakie seriale w wiosennej ramówce TVP1 i TVP2

23.01.2014, godz. 18:30
Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski
Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski foto:

Telewizja Polska ogłosiła już wiosenną ramówkę! Wiosna 2014 z serialami w TVP1 i TVP2 to powroty znanych i lubianych seriali. Nie zabraknie też nowości! Jakie seriale pojawiają się w TVP wiosną 2014? ''Ranczo'', ''Komisarz Alex'' i ''Ojciec Mateusz'' wracają na ekrany. ''Baron 24'' wiosną zadebiutuje w TVP! Zabraknie za to ''Rodzinki.pl''. Wiosenna ramówka TVP1 i TVP2 z serialami - znamy wszystkie szczegóły!

Jakie seriale w TVP1 wiosną 2014? - Wiosenna ramówka TVP1

"Ojciec Mateusz" 11 sezon >>> już od marca w TVP1.
Serial "Ojciec Mateusz" w 11 sezonie porusza poważny problem alkoholizmu wśród księży i wypadków powodowanych przez pijanych duchownych, którzy uciekają przed wymiarem sprawiedliwości. W nowych odcinkach "Ojca Mateusza" wiosną 2014 Zbigniew Zamachowski wciela się w postać księdza-alkoholika, który jest sprawcą tragicznego wypadku i chroni się za koloratką. Ksiądz Antek, którego gra Zamachowski, to dobry przyjaciel ojca Mateusza (Artur Żmijewski).

"Informacje o tym, jakoby Artur Żmijewski odchodził z serialu lub inne, że Artur jest zmęczony serialem, są wyssane wprost z palca. Zapewniamy wszystkich, że cała obsada serialu (na czele z Arturem Żmijewskim) cieszy się dobrą kondycja i pozytywną energią w pracy. Jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych sezonów. Zapewniam Was, iż wiosenny sezon będzie zaskakujący i nikt nam nie ubędzie, a wręcz przeciwnie ktoś nam przybędzie'' - zapewniają producenci serialu.

Zobacz: "Ojciec Mateusz" 11 sezon. Zamachowski księdzem, który pije i jedzie - zdjęcia

"Komisarz Alex" sezon 5 >>> już w pierwszą sobotę marca, czyli 1.03.2014.
Fani serialu "Komisarz Alex" mogą odetchnąć z ulgą. "Komisarza Aleksa" na pewno nie zabraknie wiosną 2014 w telewizji. Na planie serialu w Łodzi od grudnia trwają zdjęcia do 5 sezonu "Komisarza Aleksa". W nowych odcinkach nie zabraknie Michała Orlicza (Antoni Pawlicki), Lucyny (Magdalena Walach), Ryśka Puchały (Ireneusz Czop) oraz nowych bohaterów i gościnnych występów gwiazd. W 5 serii "Komisarza Aleksa" oprócz nowych wątków kryminalnych widzowe poznają też tajemnice z życia prywatnego policjantów.

W jednym z pierwszych odcinków 5 sezonu "Komisarza Aleksa" pojawi się m.in. Klaudia Halejcio, czyli Sara z "Hotelu 52". Zagra dziewczynę, która wplątana zostanie w porachunki pomiędzy przestępcami z Łodzi. W 5 serii "Komisarza Aleksa" widzowie poznaję też sporo szczegółów z prywatnego życia głównych bohaterów serialu - Orlicza, Puchały, Lucyny oraz... Leona (Janusz Chabior).

Przeczytaj: "Komisarz Alex" 5 sezon. Michał Orlicz bezdomny. Razem z Aleksem zamieszkuje na komendzie

"Ranczo" 8 sezon >>> już od niedzieli, 2 marca 2014

Serial "Ranczo" powraca na antenę TVP1 już od marca, a wraz z nim uwielbiani przez widzów bohaterowie z Wilkowyj. W 8 sezonie "Rancza" naprawdę będzie się działo. Fani serialu muszą się przygotować na naprawdę solidną dawkę emocji i śmiechu.

W 8 serii "Rancza" Lucy (Ilona Ostrowska) myśli o powrocie do USA, a senator Kozioł planuje kupić jej dworek. Bywalcy ławeczki wyruszają w podróż tramawajem konnym, Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) zakochuje się w leśniku Pawle (Dobromir Dymecki), Klaudia (Marta Chodorowska) chce wrócić do Dudy (Piotr Ligienza), a na plebanii w Wilkowyjach znów pojawia się dawny wikary, ksiądz Robert (Bartłomiej Kasprzykowski).

Zobacz: "Ranczo" 8 sezon. Cezary Żak woli grać wójta niż księdza. Będzie 9 seria "Rancza"

Jakie seriale w TVP2 wiosną 2014? - Wiosenna ramówka TVP2

''Baron24'' >>> już wiosną 2014

zastąpi ''Rodzinkę.pl''. Serial ''Rodzinka.pl'' na rok znika z anteny. Nowy 6 sezon ''Rodzinki.pl'' dopiero jesienią 2014. Do tego czasu na antenie TVP 2 piątkowe wieczory będzie umilać nam serial ''Baron 24''. 11 grudnia 2013 padnie pierwszy klaps na planie nowego serialu. W rolach głównych Tomasz Karolak, Izabela Kuna i Piotr Cyrwus.

Fani ''Rodzinki.pl'' nie muszą się martwić. ''Baron 24'' zabawiać nas będzie do jesieni. Potem na antenę wraca 6 sezon waszego ukochanego serialu. Będziecie tęsknić za ''Rodzinką.pl''?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach w TVP? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: