SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Sama słodycz online odcinek 3 - s01e03 na tvnplayer.pl w internecie za darmo od 10.03.2014

Sama słodycz online odcinek 3 - s01e03 na tvnplayer.pl w internecie za darmo od 10.03.2014

11.03.2014, godz. 06:36
Sama słodycz. Staś (Olaf Marchwicki), Fryderyk (Piotr Adamczyk)
Sama słodycz. Staś (Olaf Marchwicki), Fryderyk (Piotr Adamczyk) foto:

"Sama słodycz" 3 odcinek online na tvnplayer.pl w internecie za darmo prapremiera w poniedziałek, 10.03.2014. "Sama Słodycz" odcinek 3 w telewizji TVN w poniedziałek, 17.03.2014, ale w internecie można obejrzeć ten odcinek online za darmo już tydzień wcześniej. "Sama słodycz" online odcinek 3  s01e03 za darmo na TVNplayer.pl - oto link:

Zobacz: ''Sama słodycz'' odcinek 3 s01e03 online za darmo na TVNplayer.pl

"Sama słodycz" odcinek 3 - streszczenie, co się wydarzy?


Tadeusz dowiaduje się od Oli (Olivia Kupczynski), że u Marianny (Adrianna Kalska) zjawił się Radzio (Jakub Mazurek). Ignorując protesty córki, zabiera ją do swojego domu.

Staś (Olaf Marchwicki) bardzo chce wrócić do matki i utrudnia ojcu życie. Fryderyk (Piotr Adamczyk) prowadzi go do babci Izabelli (Dorota Nowakowska). Chce zostawić syna w dobrych rękach, ponieważ musi uregulować kilka spraw związanych z prywatną szkołą języka włoskiego, którą otwiera wraz z Wiktorem (Marcin Hycnar).

Wspólnik proponuje Patrycji (Natalia Klimas) pracę w placówce. Kobieta widzi w tym szansę, by złapać Fryderyka w swoje sidła. Izabella jest zachwycona nową asystentką syna. Kobiety wspólnie zabierają Stasia do kawiarni. Korzystając z chwili nieuwagi, chłopiec po raz kolejny ucieka. Cała rodzina rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Monika Sabaj
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: