SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Sama słodycz online odcinek 2 - s01e02 na tvnplayer.pl w internecie za darmo od poniedziałku, 3.10.2014

Sama słodycz online odcinek 2 - s01e02 na tvnplayer.pl w internecie za darmo od poniedziałku, 3.10.2014

03.03.2014, godz. 21:40
Sama słodycz 2 Staś (Olaf Marchwicki), Ola (Olivia Kupczynski)
Sama słodycz 2 Staś (Olaf Marchwicki), Ola (Olivia Kupczynski) foto:

"Sama słodycz" 2 odcinek online na tvnplayer.pl w internecie za darmo prapremiera w poniedziałek, 3.03.2014. "Sama Słodycz" odcinek 2 w telewizji TVN w poniedziałek, 10.03.2014, ale w internecie można obejrzeć ten odcinek online za darmo już tydzień wcześniej. "Sama słodycz" online odcinek 2  s01e02 za darmo na TVNplayer.pl - oto link:

Zobacz: ''Sama słodycz'' odcinek 2 s01e02 online za darmo na TVNplayer.pl

"Sama słodycz" odcinek 2 - streszczenie, co się wydarzy?

Za namową matki Fryderyk (Piotr Adamczyk) spotyka się z psychoterapeutką (Ilona Ostrowska). Patrycja (Natalia Klimas) nachodzi go w mieszkaniu i wprawia w zakłopotanie swoim zainteresowaniem. Jakiś czas później w drzwiach domu Rekruta zjawia się Marta (Roma Gąsiorowska) z synem...

Staś (Olaf Marchwicki) nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty. Ucieka mu przy pierwszej okazji. Ojciec, goniąc Staśka, dostaje w głowę książką wyrzuconą z czyjegoś okna. Tak poznaje Mariannę (Adrianna Kalska).

Kobieta jest właśnie w trakcie pozbywania się rzeczy byłego chłopaka, który okazał się żonaty. Wkrótce musi ona interweniować w sprawie dziadka, który po raz kolejny testuje na wózku publiczny budynek i jego przyjazność osobom niepełnosprawnym. Zostawia Olę (Olivia Kupczynski) pod opieką Fryderyka.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: