SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Sama słodycz" - nowy serial TVN. Piotr Adamczyk jako Fryderyk, samotny ojciec. Obsada serialu "Sama słodycz"

"Sama słodycz" - nowy serial TVN. Piotr Adamczyk jako Fryderyk, samotny ojciec. Obsada serialu "Sama słodycz"

09.02.2014, godz. 10:40
Sama słodycz. Fryderyk (Piotr Adamczyk), Marta (Roma Gąsiorowska), Stasiek (Olaf Marchwicki)
Sama słodycz. Fryderyk (Piotr Adamczyk), Marta (Roma Gąsiorowska), Stasiek (Olaf Marchwicki) foto: TVN/X-NEWS

W wiosennej ramówce TVN 2014 nowy serial. Zamiast "Przepisu na życie" zobaczymy serial "Sama słodycz". Główną rolę w serialu gra Piotr Adamczyk, znany nam doskonale z roli niezdarnej Żabci w "Przepisie na życie". Nowa rola znacznie różni się od poprzedniej. Fryderyk (Piotr Adamczyk), to poważny i samotny człowiek. Jaki jest Fryderyk z serialu "Sama słodycz"? O czym jest serial "Sama słodycz"?

"Sama słodycz" od poniedziałku, 3.03.2014, o godz. 21.30 w TVN


Serial "Sama słodycz" w TVN już wiosną 2014 zastąpi "Przepis na życie". Prace na planie serialu "Sama słodycz", do którego scenariusz też napisała Agnieszka Pilaszewska, ruszyły w styczniu. W obsadzie nowego serialu w TVN widzowie zobaczą Piotra Adamczyka, Mateusza Damięckiego i Natalię Klimas. O czym jest serial "Sama słodycz". Kim jest główny bohater serialu, w którego rolę wciela się Piotr Adamczyk?

Zobacz: ''Przepis na życie''. Żabcia w akcji. Najlepsze momenty Andrzejka z "Przepisu na życie''

- To była interesująca propozycja. Zupełnie inna niż ''Przepis na życie'' bo już nie śmieszna. To jest facet, który jest samotnikiem zamkniętym w sobie. Jest interesujący. Pisze książki, gra na saksofonie... - opowiada Piotr Adamczyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN. - Przygotowując się do roli przygotowuje się muzycznie. - dodaje.

Przeczytaj: "Prawa Agaty" 5 sezon. Agata i Marek Dębski w końcu będą razem?

A jak Fryderyk radzi sobie w roli ojca? Wygląda na to, że synek nieźle da mu popalić...
- Mój synek Stasio (Olaf Machnicki) to nie jest aniołek. To dzieciak, który bez przerwy pyskuje. Na początku bardziej się spinałem i nie wiedziałem jak zareagować. Teraz już chyba dałem sobie wejść na głowę. Dzieci mają w sobie coś tak naturalnego, że aktor z doświadczeniem próbując im pomóc sam zapomina co ma grać. Dzieci kradną serial - śmieje się aktor w rozmowie z dziennikarką programu DDTVN.

O czym jest serial "Sama słodycz"?

Serial "Sama słodycz", to historia mężczyzny "po przejściach i z przeszłością", w którego poukładany męski świat z impetem wkracza dziewięcioletni syn Staś, wywracając jego życie do góry nogami. Fryderyk, główny bohater, to nauczyciel akademicki języka włoskiego, pasjonat gry na saksofonie, wrażliwy samotnik i perfekcjonista.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: