SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Rodzinka.pl: WSZYSTKIE ODCINKI za darmo w internecie - oglądaj online Rodzinka.pl

Rodzinka.pl: WSZYSTKIE ODCINKI za darmo w internecie - oglądaj online Rodzinka.pl

16.06.2011, godz. 16:16
Rodzinka.pl
foto: © AKPA

Rodzinka.pl: WSZYSTKIE ODCINKI zostały udostępnione za darmo w internecie. Aby obejrzeć online serial Rodzinka.pl, wystarczy przeglądarka internetowa.

Już trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Rodzinka. pl". Ci, którzy nie oglądali sezonu pierwszego, mogą go teraz obejrzeć zupełnie za darmo.

Widzowie polubili serialową rodzinkę Boskich. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak to znane gwiazdy, ale serial uczynił nimi również synów małżeństwa Boskich. Okazuje się, że Maciek Musiał, który gra najstarszego syna Boskich, ma już swoje  liczne  fanki. Nic dziwnego - znają go nie tylko z "Rodzinki.pl", ale również z "Ojca Mateusza" czy z "Klanu". Ci, którzy chcą poznać serialową rodzinkę, mogą obejrzeć pierwszy sezon serialu zupełnie za darmo.

>>> Rodzinka.pl: WSZYSTKIE ODCINKI online za darmo (SPIS)

A kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Rodzinki. pl". W nim poznamy m. in. rodziców Natalii Boskiej oraz ich nowych przyjaciół. Natalia i Ludwik, w związku z niższymi dochodami, będą musieli zacisnąć pasa. To jednak nie spodoba się ich pociechom. Premiera nowych odcinków serialu "Rodzinka.pl" już jesienią w TVP 2

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: