SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Rodzinka.pl" 5 sezon. Tomek Boski ma nowe mieszkanie. Natalia szykuje gniazdko dla syna - zdjęcia

"Rodzinka.pl" 5 sezon. Tomek Boski ma nowe mieszkanie. Natalia szykuje gniazdko dla syna - zdjęcia

21.06.2013, godz. 11:20
Rodzinka.pl 4 sezon. Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał)
Rodzinka.pl 4 sezon. Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał) foto: Agencja W-impact

Małgorzata Kożuchowska (42 l.), czyli Natalia Boska, to wzorowa matka. Gdy jej ukochany synek wyfruwa z gniazda, ona łapie za ścierkę i pomaga mu się urządzić w nowym mieszkaniu. W nowych odcinkach serialu Rodzinka.pl 5 sezon po wakacjach 2013 Tomek Boski (Maciej Musiał) wyprowadza się do nowego mieszkania.

W ostatnim odcinku serialu Rodzinka.pl Tomek (Maciej Musiał, 18 l.) obwieścił, że wyprowadza się z domu do wynajętego mieszkania. Ta informacja nie ucieszyła ani Ludwika Boskiego (Tomasz Karolak, 42 l.), ani jego żony Natalii. Chłopak jednak postawił ich przed faktem dokonanym i tylko podpytywał, na ile pieniędzy od nich może liczyć. Bo przecież muszą mu pomagać.

>>> Rodzinka.pl 5 sezon od września 2013. Magdalena Boczarska w nowym sezonie Rodzinki.pl

W 5 sezonie Rodzinki.pl Natalia próbuje go sprytnie przekonać do zostania pod wspólnym dachem, on jednak jest nieugięty. Na taką ostateczną decyzję Boska reagujeł w końcu ze zrozumieniem. Od razu zakasa rękawy i pomaga synowi urządzić się w jego nowym gniazdku.

Postanowia wyszorować mu dokładnie podłogi, a Ludwika zapędza do prac przy elektryce. Nie obywa się bez nadgorliwości ze strony obydwojga rodziców. Sam zainteresowany życiem na własny rachunek w 5 sezonie Rodzinki.pl będzie jednak regularnie odwiedzał rodzinny dom. Wiadomo - aby coś zjeść czy podrzucić rzeczy do prania.

Jak to wszystko się skończy? O tym dowiemy się już po wakacjach 2013, kiedy na antenie telewizyjnej Dwójki pojawią się nowe odcinki 5 sezonu Rodzinki.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Rodzinka.pl? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: