SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Ranczo" 8 sezon. Pożegnanie z Lucy. Wilkowyje błagają: Lucy nie wyjeżdżaj do USA

"Ranczo" 8 sezon. Pożegnanie z Lucy. Wilkowyje błagają: Lucy nie wyjeżdżaj do USA

25.07.2013, godz. 07:15
Ranczo 7 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska)
Ranczo 7 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska) foto: akpa/tvp.pl

W serialu "Ranczo" sezon 8 Wilkowyje to już nie ta sama wieś, którą widzowie zapamiętali z poprzedniej serii. Mieszkańcy, którzy potrafili się zjednoczyć kiedy prokuratura i policja wzięły na cel Lucy (Ilona Ostrowska) oraz księdza proboszcza (Cezary Żak) teraz są skłóceni, a intrygi i spory są na porządku dziennym. Dopiero wiadomość o wyjeździe Lucy do USA znów jednoczy Wilkowyje w działaniu. Czy Lucy z "Rancza" wyjedzie do Ameryki?

Nowe odcinki 8 sezonu "Rancza", ktore TVP1 wyemituje wiosną 2014 roku będą trzymały widzów w napięciu aż do samego końca. Wtedy właśnie fani "Rancza" poznają odpowiedź na pytanie czy Lucy wyjedzie z Wilkowyj do USA oraz czy porzuci Kusego.

>>> "Ranczo". Dom Pawła i Haliny w Wilkowyjach. Gdzie jest posesja senatora Kozioła?

W połowie lipca na planie "Rancza" w Jeruzalu nagrywane były sceny ze wzruszającego pożegnania z Lucy. Jak podaje "Tele Tydzień" mieszkańcy Wilkowyj są zszokowani nowiną, że ukochana pani wójt chce ich opuścić i przeprowadzić się na stałe do Stanów Zjednoczonych.

Na decyzję Lucy mają wpływ ostatnie wydarzenia związane z oskarżeniami o korupcję, kolejne burze w małżeństwie z Kusym, a także napięta atmosfera w skłóconych Wilkowyjach.

- Lucy po wszystkich upokrzeniach, które ją spotkały, postanawia wrócić do USA. Ma dość sąsiedzkich waśni. Kiedy niepokojąca wieść dociera do mieszkańców, ci zbierają się przed jej dworkiem, błagając, by została - zdradziła gazecie serialowa babka, czyli Grażyna Zielińska.

>>> "Ranczo". Dramat na planie w Jeruzalu. Arkadiusz Nader w szpitalu

W obliczu perspektywy utraty Lucy, która jako wójt podbiła serca wszystkich mieszkańcy postanawiają zapomnieć o sporach, żalach i tym co ich dzieli. Organizują manifestację przed dworkiem Lucy, bo wierzą, że tylko tak zdołają ją przekonać do pozostania w Wilkowyjach.

Jak donosi "Tele Tydzień" niezwykły protest w Wilkowyjach rozpoczyna się żarliwym przemówiniem proboszcza. Później głos zabiera Stach Japycz (Franciszek Pieczka), który zaczyna śpiewać "Rotę", poruszającą, patriotyczną pieśń. Skłóceni mieszkańcy nie mogą powstrzymać łez wzruszenia. Wszyscy padają sobie w objęcia. Jednak czy to wystarczy, by Lucy pozostała w Wilkowyjach?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Ranczo"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: