SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ranczo 8 sezon online odcinek 95 na vod tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP1

Ranczo 8 sezon online odcinek 95 na vod tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP1

23.03.2014, godz. 20:14
Ranczo 8 sezon. Halina (Violetta Arlak), Lodzia (Magalena Kuta)
Ranczo 8 sezon. Halina (Violetta Arlak), Lodzia (Magalena Kuta) foto: ranczo.tvp.pl/ RANCZO TVP FACEBOOK

Ranczo online odc. 95 za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl. Ranczo 8 sezon odcinek 95 w telewizji w niedzielę, 23.03.2014. Przed premierą w TVP1 serial Ranczo odc. 95 jest płatny. Ranczo odc. 95 online za darmo na VOD TVP.pl po emisji w telewizji. Ranczo online odc. 95 - oto link:

>>> Ranczo 8 odc. 95 online za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl

Ranczo 8 sezon odcinek 95 - streszczenie, co się wydarzy?

Kozioł (Cezary Żak) i Czerepach (Artur Barciś) są zaniepokojeni zachowaniem żon, które po wpisaniu ich nazwisk na listy wyborcze, stały się bardziej samodzielne i świadome swoich praw. Postanawiają zorganizować im spektakularną lekcję skromności. Podejmowana przez księdza i wikarych misja niesienia pomocy potrzebującym i nauczania dzieci szacunku do starszych wywołuje sporo kontrowersji na wsi.

Monika (Emilia Komarnicka) podejmuje się opieki nad Dorotką. Zadanie to okazuje się bardziej wymagające, niż mogła przypuszczać. Solejukowa (Katarzyna Żak), zawstydzona po wyemitowanej na żywo karczemnej awanturze z Wargaczową (Iwona Rulewicz), unika kontaktu z ludźmi i opuszcza dom z reguły po zmroku, odpowiednio zakamuflowana.

Witebski (Jacek Kawalec) zaprasza Jolę (Elżbieta Romanowska) i Pietrka (Piotr Pręgowski) na uroczystą kolację. Mężczyzna jest pewny, że dziennikarz wręczy mu wymówienie z pracy. Ksiądz Maciej (Mateusz Rusin) próbuje nakłonić skłócone mieszkanki wsi do zgody. Jego starania mają zaskakujący efekt.

 

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: