SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ranczo 8 sezon online odcinek 93 na vod tvp.pl w internecie za darmo

Ranczo 8 sezon online odcinek 93 na vod tvp.pl w internecie za darmo

09.03.2014, godz. 20:42
Ranczo 8 sezon odcinek 92 (odc. 1). Czerepach (Artur Barciś), wójt-senator Kozioł (Cezary Żak)
Ranczo 8 sezon odcinek 92 (odc. 1). Czerepach (Artur Barciś), wójt-senator Kozioł (Cezary Żak) foto:

Ranczo online odc. 93 za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl. Ranczo 8 sezon odcinek 93 w telewizji w niedzielę, 9.03.2014. Przed premierą w TVP1 serial Ranczo odc. 93 jest płatny. Ranczo odc. 90 online za darmo na VOD TVP.pl po emisji w telewizji. Ranczo online odc. 93 - oto link:

>>> Ranczo 8 odc. 93 online za darmo dostępny w internecie na VOD TVP.pl

Ranczo odcinek 93 - streszczenie, co się wydarzy?

Fabian (Piotr Ligienza) odtrąca Klaudię (Marta Chodorowska) i wybiera związek z Jagną (Patrycja Kazadi). Porzucona kobieta zamierza zemścić się na nim w stylu sycylijskim. W tym celu zgłasza się po pomoc do miejscowych przestępców. Ci zgadzają się wykonać określone zadanie, ale żądają wcześniej zaliczki. Klaudia przekazuje im więc zgodnie z umową alkohol. Nie przypuszcza, że mężczyźni pod jego wpływem będą mieli duże trudności z realizacją powierzonej im misji.

Nieoczekiwanie w całą sprawę zostaje też wciągnięty senator Kozioł (Cezary Żak). Kusy (Paweł Królikowski) nadal przechodzi kryzys twórczy. Lucy (Ilona Ostrowska) czuje się winna i stara się wspomóc go w malowaniu na rozmaite sposoby. Gdy podjęte przez nią kroki zawodzą, decyduje się na desperacki ruch.

Tymczasem Michałowa (Marta Lipińska) jest pod wrażeniem postawy proboszcza, który zaakceptował jej postulaty płacowe. Wdzięczna gospodyni postanawia pomóc mu rozwiązać konflikty personalne na plebanii. Do realizacji tego celu przystępuje w charakterystycznym dla siebie bezpardonowym stylu. Kiedy już wydaje się, że sytuacja jest opanowana, pojawia się następny problem.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: