SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie RANCZO 7 sezon odcinek 88. LUCY w WIĘZIENIU. KUSY znów zaczyna PIĆ - ZDJĘCIA

RANCZO 7 sezon odcinek 88. LUCY w WIĘZIENIU. KUSY znów zaczyna PIĆ - ZDJĘCIA

29.04.2013, godz. 07:40
RANCZO 7 sezon odc. 88. Lucy (Ilona Ostrowska)
RANCZO 7 sezon odc. 88. Lucy (Ilona Ostrowska) foto: AKPA

RANCZO 7 sezon odcinek 88 w niedzielę, 5.05.2013, w TVP1. W 88 odcinku serialu RANCZO aresztowana Lucy (Ilona Ostrowska) trafia do więzienia. Lucy w więzieniu dzieli celę z kobietami lekkich obyczajów. Kusy (Paweł Królikowski) próbuje zobaczyć się z żoną i dowiedzieć za co Lucy została aresztowana. Niestety bezlitosna prokuratura nie dopuszcza do widzenia. Co będzie z Lucy? Czy Lucy wyjdzie na wolność?

RANCZO 7 sezon. Cezary ŻAK ZAROBI 100 tys. zł >>>

W serialu RANCZO odcinek 88 Lucy w więzieniu przeżywa prawdziwe chwile grozy. Nie dość, że dzieli celę z prostytutkami, to jeszcze na własnej skórze odczuwa czym jest więzienne życie o suchym chlebie. Za co Lucy trafiła do więzienia. Oczywiście za niewinność! Zanim się jednak wszystko się wyjaśni pani wójt musi radzić sobie za kratkami.

Zrozpaczony Kusy próbuje się z nią zobaczyć, ale odbija się od prokuratury jak od ściany. Wieść o aresztowaniu Lucy rozchodzi się po Wilkowyjach lotem błyskawicy, a zdjęcia wyprowadzanej w kajdankach Lucy pokazuje regionalna telewizja. Załamany i bezradny Kusy próbuje utopić smutki w alkoholu.

RANCZO - więcej o serialu >>>


Monika (Emilia Komarnicka), która zastaje Kusego nad butelką, stara się go namówić, aby zabrał dziecko i wyjechał z nią do Warszawy, zostawiając żonę aferzystkę.

Na szczęście do akcji w odpowiednim momencie wkracza proboszcz (Cezary Żak). Razem z wikarym (Mateusz Rusin) stawiają Kusego na nogi i w trójkę udają się na spotkanie z prokuratorem. Podczas spotkania dochodzi do bardzo nieprzyjemnej rozmowy, w której prokurator posuwa się do gróźb i brzydkich insynuacji pod adresem księdza. Finał tej wymiany zdań jest zaskakujący dla obu stron...

W domu senatorostwa Halina (Violetta Arlak), bliska ataku serca, w każdej chwili spodziewa się aresztowania, a senator (Cezary Żak) i Czerepach (Artur Barciś) usiłują dociec przyczyn działania prokuratury. Wreszcie odkrywają straszliwą prawdę - to nie Lucy jest celem...

Kiedy Lucy odzyska wolność i kogo prokuratura wzięła na cel?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu RANCZO? Polub nas na FACEBOOKU!REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: