SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie RANCZO 7 - nowe odcinki wiosną 2013. PIERWSZE ZDJĘCIA z planu Rancza

RANCZO 7 - nowe odcinki wiosną 2013. PIERWSZE ZDJĘCIA z planu Rancza

15.11.2012, godz. 17:40
RANCZO 7
foto: AKPA

RANCZO 7 - NOWE ODCINKI już wiosną 2013 roku. Co wydarzy się w siódmym sezonie RANCZA? Do obsady Rancza dołączą NOWI BOHATEROWIE - agentka Monika (Emilia Komarnicka), która będzie uwodzić Kusego (Paweł Królikowski) i awangardowy reżyser Łukasz (Bartłomiej Magdziarz). Mężczyzna podbije serce Klaudii Kozioł (Marta Chodorowska). Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), szefowa restauracji U JAPYCZA poprosi o pomoc w prowadzeniu knajpy trzy mieszkanki Wilkowyj - Solejukową (Katarzyna Żak), Hadziukową (Dorota Nowakowska) i Więcławską (Dorota Chotecka).

Kolejny sezon Rancza pojawi się w TVP1 wiosną 2013. Co wydarzy się w RANCZU w premierowych odcinkach 7. sezonu?

"Obsługuje Violetka!" - ten napis wita klientów Restauracji u Japycza. Lokal wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska). Szefowa Restauracji prosi o pomoc w prowadzeniu lokalu trzy mieszkanki Wilkowyj - Solejukową (Katarzyna Żak), Hadziukową (Dorota Nowakowska) i Więcławską (Dorota Chotecka).

W dworku Lucy (Ilona Ostrowska) pojawi się zafascynowana twórczością Kusego (Paweł Królikowski) agentka Monika (Emilia Komarnicka). Monika nie będzie ukrywać swojego zainteresowania Kusym. Aby się do niego zbliżyć, będzie przedłużać będzie swój pobyt w dworku w nieskończoność. Czy Lucy zauważy, że jej ukochany wpadł w oko Monice?

RANCZO - więcej o serialu

Z kolei Czerepach (Artur Barciś) i Wójt (Cezary Żak) staną przed zadaniem wylansowania partii, którą założyli. Na plebanii Michałowa (Marta Lipińska) postara się rozbudzić w proboszczu (Cezary Żak) ambicje pójścia "trochę wyżej". Wywoła to u księdza problemy zdrowotne.

Córka byłego wójta porzuci dla Łukasza Fabiana Dudę (Piort Ligienza).

RANCZO 7 wiosną 2013!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: