SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie RANCZO 7 - nowe odcinki od 3.03.2013. ROMANS KUSEGO z agentką Moniką? ZDJĘCIA

RANCZO 7 - nowe odcinki od 3.03.2013. ROMANS KUSEGO z agentką Moniką? ZDJĘCIA

30.11.2012, godz. 11:30
RANCZO 7 sezon. Kusy (Paweł Królikowski), Monika (Emilia Komarnicka)
RANCZO 7 sezon. Kusy (Paweł Królikowski), Monika (Emilia Komarnicka) foto: ATM Grupa

Kiedy 7 SEZON serialu RANCZO? Nowe odcinki serialu RANCZO 7 od niedzieli, 3.03.2013 w TVP1. Co się wydarzy w 7 SERII RANCZA? W Wilkowyjach pojawi się nowa bohaterka - agentka Monika (Emilia Komarnicka), która będzie próbowała zniszczyć związek Kusego (Paweł Królikowski) i Lucy (Ilona Ostrowska). Czy Kusy będzie miał romans z Moniką? RANCZO 7 to jeszcze nie koniec, bo powstanie także 8 SEZON Rancza.

RANCZO 7 - nowe odcinki wiosną 2013. PIERWSZE ZDJĘCIA z planu Rancza >>>

Zdjęcia do 7 SEZONU serialu RANCZO zakończyły się 28.11.2012. Nowe odcinki Rancza wiosną 2013. RANCZO 7 odc. 1 już w niedzielę, 3.03.2012.

Nowa 7 seria Rancza obfituje w zaskakujące polityczne i osobiste wątki głównych bohaterów. Do obsady serialu dołączą NOWI BOHATEROWIE - Monika (Emilia Komarnicka) i Łukasz (Bartłomiej Magdziarz, którzy wprowadzą dużo zamieszania w Wilkowyjach.

Agentka Monika będzie próbowała skusić Kusego wizją artystycznej kariery w Warszawie, a przy okazju mocno namieszać w małżeństwie Lucy i Kusego. Zafascynowanana twórczością Kusego agentka Monika w życiu małżonków dojdzie do rewolucji  i odwrócenia ról.

RANCZO - więcej o serialu >>>

Kusy staje przed szansą na wielką karierę, a Lucy będzie musiała pogodzić pracę w urzędzie z byciem matką i żoną. Na dodatek przyjdzie jej się też zamierzyć z uwodzicielską Moniką. Agentka zrobi wszystko, aby zrealizować swój pla uwiedzenia Kusego. Nie cofnie się nawet przed pozowaniem Kusemu do aktu, tłumacząc to artystycznymi potrzebami.

Tymczasem reżyser Łukasz będzie działać na nerwy głównie senatorowi Koziołowi (Cezary Żak). Łukasz zdobędzie serce jego córki Klaudii (Marta Chodorowska), która dla niego porzuci Fabiana Dudę (Piort Ligienza).

W 7 sezonie Rancza Czerepach (Artur Barciś) i Wójt chcą wylansować swoją nową partię - Polską Partię Uczciwości (PPU). Czerepach znów wykaże się pomysłowością...

RANCZO 7 wiosną 2013, a później 8 SEZON Rancza


Jak donosi portal Press.pl, 7 sezon serialu Rancza na pewno nie będzie ostatnim. 8 SERIA serialu RANCZO, który najprawdopodobniej zostanie wyemitowany wiosną 2014 roku również jest już zakontraktowany z producentem - Studiem A - należącym do ATM Grupy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: