SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przyjaciółki sezon 3 online odcinek 33 na ipla.tv bezpłatnie w internecie

Przyjaciółki sezon 3 online odcinek 33 na ipla.tv bezpłatnie w internecie

17.04.2014, godz. 20:12
Przyjaciółki 3 sezon odcinek 33. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 3 sezon odcinek 33. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 3 sezon odcinek 33 (odcinek 7) online za darmo dostępny w internecie. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 3  można obejrzeć na ipla tv od 10.04.2014. Przyjaciółki 3 sezon, odcinek 33 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 17.04.2014 o godz. 21.05, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 33 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 33 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 33 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 3 odcinek 33 - co się wydarzy?

 

Wojtek (Lesław Żurek) wprowadza się do Zuzy (Anita Sokołowska). Po krótkim czasie sytuacja przestaje jej odpowiadać. Staś (Antoni Borowski) i Franek (Kajetan Borowski) sprzeczają się przy śniadaniu. Anka (Magdalena Stużyńska) ucisza ich w dość agresywny sposób. Chłopcy są przerażeni.

Patrycja (Joanna Liszowska) przygotowuje się do spotkania ze swoimi podopiecznymi z domu dziecka. Chce zaskarbić sobie ich sympatię. Gdy mały Filip prosi ją o pieniądze, bez wahania wręcza mu jeden z banknotów. Naraża się tym, obserwującej ją dyrektorce. Sebo (Modest Ruciński) odwiedza Kochan w jej salonie. Jest w niej zakochany.

Inga (Małgorzata Socha) znajduje w drzwiach liścik od Szymona (Filip Bobek) z miejscem i godziną spotkania. Wieczorem zaprasza przyjaciółki na oblewanie nowego mieszkania.

Anka bierze udział w terapii dla alkoholików. Cały czas jest wycofana. Krzysztof (Paweł Królikowski) karci ją za milczenie. Tymczasem dobrze zapowiadającą się randkę Ingi kończy namolny hydraulik. Kobieta ucieka przed nim z miejsca, w którym czekała na sąsiada.

Dagmar (Marcin Korcz) odwiedza Zuzę w jej mieszkaniu. Klęcząc wyznaje jej miłość. W tej sytuacji zastaje go Wojtek.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: