SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przyjaciółki sezon 3 online odcinek 32 na ipla.tv w internecie dostępny za darmo

Przyjaciółki sezon 3 online odcinek 32 na ipla.tv w internecie dostępny za darmo

10.04.2014, godz. 20:14
Przyjaciółki 3 sezon. Szymon (Filip Bobek), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 3 sezon. Szymon (Filip Bobek), Inga (Małgorzata Socha) foto: Przyjaciółki Facebook/ Polsat/ PrintScreen IPLA TV

''Przyjaciółki'' 3 sezon odcinek 32 (odcinek 6) online za darmo dostępny w internecie. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 32 można obejrzeć na ipla tv od 3.04.2014. Przyjaciółki 3 sezon, odcinek 32 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 10.04.2014 o godz. 21.05, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 32 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 32 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 32 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 3 odcinek 32 - co się wydarzy?

Zuza (Anita Sokołowska) i Wojtek (Lesław Żurek) planują romantyczny weekend za miastem. Kobieta pozwala, by partner oswajał ją z wieloma nieznanymi jej dotąd sytuacjami. Mimo to stara się przestrzegać pewnych granic.

Inga (Małgorzata Socha) opiekuje się Andrzejem (Adam Krawczyk). Niegroźny wypadek, któremu uległ, całkowicie go unieruchomił. Nieświadomy jej niechęci eksmałżonek prosi, by dała mu drugą szansę. Rozwścieczona Gruszewska stres związany z sytuacją, odreagowuje na przypadkowo napotkanym Szymonie (Filip Bobek). Sąsiada ciekawi wykrzyczana przez nią krytyka instytucji małżeństwa. Zaprasza sąsiadkę na kawę.

Tymczasem Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Sebo (Modest Ruciński) w jego salonie. Zabiera ze sobą Oliwię (Katarzyna Galica), która marzy o stałym partnerze.

Anka (Magdalena Stużyńska) musi zostać dłużej w pracy. Prosi Kochan o zajęcie się chłopcami do jej powrotu. Patrycja, widząc bałagan panujący w domu przyjaciółki, dzwoni po wsparcie.

Tymczasem Zuza staje się przygodnym świadkiem parkingowej sceny, której głównymi aktorami są Łukasz (Mikołaj Krawczyk) i jego żona. Okazuje się, kobieta odeszła od mężczyzny i ograniczyła jego kontakt z dzieckiem.

Anka zaprasza do siebie Krzysztofa (Paweł Królikowski). Mówi mu, że znalazła pracę i teraz myśli o studiach i powrocie na terapię. Zachwycony mężczyzna przytula ją. W tej chwili do domu wchodzi Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski).Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: