SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przyjaciółki sezon 3 online odcinek 30 na ipla.tv za darmo w internecie

Przyjaciółki sezon 3 online odcinek 30 na ipla.tv za darmo w internecie

27.03.2014, godz. 20:17
Przyjaciółki 3 sezon. Stefa (Dorota Kolak)
Przyjaciółki 3 sezon. Stefa (Dorota Kolak) foto: Przyjaciółki Facebook/przyjaciolki.polsat.pl/IPLA TV

''Przyjaciółki'' 3 sezon odcinek 30 (odcinek 4) online za darmo dostępny w internecie. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 30 można obejrzeć na ipla tv od 20.03.2014. Przyjaciółki 3 sezon, odcinek 30 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 27.03.2014 o godz. 21.05, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 30 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 30 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 30 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 3 odcinek 30 - co się wydarzy?

Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) próbują namówić kochanki Pawła (Bartek Kasprzykowski), aby zeznawały przeciwko Strzeleckiemu. Dzięki nim Anka (Magdalena Stużyńska) ma szansę poprawić swój wizerunek podczas rozprawy rozwodowej i najważniejsze - zatrzymać przy sobie dzieci.

Stefa (Dorota Kolak) przyjeżdża do warszawskiego szpitala na chemioterapię. Po spotkaniu z matką Zuza (Anita Sokołowska) stwierdza, że bliskość i czułość w związku jest bardzo ważna. Nieoczekiwanie dla siebie samej prosi Wojtka (Lesław Żurek), aby pomógł jej popracować nad stworzeniem takich właśnie relacji.

Patrycja i Stempel (Jakub Świderski) szykują się do wyjścia. Sebo (Modest Ruciński) znów zaprosił ich, aby towarzyszyli mu podczas sesji. Patrycja nie zauważa, jak bardzo podoba się mężczyźnie. Sądzi, że słynny fryzjer jest partnerem Jerry'ego (Antoni Królikowski). Z kolei Jerry'emu wpadł w oko Stempel.

Anka nie radzi sobie z Julką (Nicole Bogdanowicz), która ignoruje zakazy matki. Córka informuje ją, że po rozwodzie zamieszka z ojcem.

Wojtek odwiedza Stefę w szpitalu. Kobieta jest lekko zdziwiona, gdyż nie wiedziała, że Zuza ma partnera. Szybko orientuje się z jakiego powodu Wojtek ją odwiedził... Inga czeka w swoim nowym mieszkaniu na hydraulika. Okazuje się, że jest nim jeden z mężczyzn, którzy do niej wydzwaniają z erotycznej infolinii. Mężczyzna nieoczekiwanie składa Gruszewskiej dosyć nietypową propozycję.

Julka nie odbiera telefonów od matki. Zaniepokojona Anka prosi o pomoc Krzysztofa (Paweł Królikowski). Okazuje się, że nauczyciel usłyszał, jak nastolatki umawiały się na imprezę. Oboje wyruszają na poszukiwania córki Strzeleckiej. Inga przychodzi do Andrzeja (Adam Krawczyk)  i Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) po Hanię (Pola Figurska). Już w drzwiach dowiaduje się, że jej były mąż wdał się w romans.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: