SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przyjaciółki sezon 3. Co się wydarzy w Przyjaciółkach 3? Rozwód Anki i Pawła, czy Patrycja i Michał będą razem?

Przyjaciółki sezon 3. Co się wydarzy w Przyjaciółkach 3? Rozwód Anki i Pawła, czy Patrycja i Michał będą razem?

24.05.2013, godz. 07:39
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 26. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) - galeria
Michał (Marcin Rogacewicz) informuje rodziców, że Patrycja jeszcze raz podda się zabiegowi in vitro. Jeśli znów nie dojdzie do zapłodnienia, oboje rozważą adopcję. Elżbieta jest załamana. Uważa, że wychowanie cudzego dziecka to fatalny pomysł. Nie zważając na okoliczności, postanawia powiedzieć o tym Patrycji. Anka zjawia się w kościele pijana. Inga i Zuza są przerażone stanem koleżanki. foto: AKPA/ ipla.tv

Ostatni odcinek Przyjaciółek 2 sezon w czwartek, 23.05.2013, o godz. 21:00 w Polsacie. W ostatnim 26 odcinku serialu Przyjaciółki sezon 2 Anka (Magdalena Stużyńska) przyłapuje Pawła (Bartek Kasprzykowski) w łóżku z Sylwią (Dominika Kojro), a Patrycja (Joanna Liszowska) w ostatniej chwili rezygnuje ze ślubu z Michałem (Marcin Rogacewicz) i ucieka sprzed ołtarza. Czy Anka rozwiedzie się z niewiernym mężem? Czy Patrycja i Michał będą razem? Co wydarzy się w serialu Przyjaciółki 3 sezon?

Ostatni, 26 odcinek Przyjaciółek 2 to zaskakujący finał serialu. Patrycja (Joanna Liszowska) przygotowuje się do ślubu z Michałem (Marcin Rogacewicz). Tuż przed rozpoczęciem ceremonii matka narzeczonego sugeruje Kochan, że powinna zrezygnować i porzucić jej syna, ponieważ nigdy nie da mu dzieci i unieszczęśliwi go swoją bezpłodnością. Dziewczyna do ostatniej chwili waha się, czy powinna wyjść za ukochanego. W końcu postanawia uciec i pozostawia Michała samego przed ołtarzem.

>>> Przyjaciółki 2 sezon odcinek 26 ostatni. Koniec miłości Ingi i Piotra - zdjęcia

Anka (Magdalena Stużyńska) ma nadzieję, że jej mąż skończył już z przelotnymi romansami. Nie wie, że ukochany zdradza ją z recepcjonistką. Za namową Ingi (Małgorzata Socha) idzie jednak do hotelowego pokoju. Zastaje tam Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) z Sylwią (Dominika Kojro).

>>> Przyjaciółki - więcej o serialu

Co wydarzy się w Przyjaciółkach 3?

Prawdopodobnie miłość Patrycji i Michała okaże się silniejsza i mimo intryg matki chłopaka nadal będą próbowali ze sobą być. Anka natomiast może mieć dosyć romansów męża i postanowi się z nim rozwieść. Czy tak będzie? Tego dowiemy się za kilka miesięcy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Przyjaciółki? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: