SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie PRZYJACIÓŁKI - OSTATNI 13 ODCINEK 29.11.2012. Jak się skończy serial Przyjaciółki?

PRZYJACIÓŁKI - OSTATNI 13 ODCINEK 29.11.2012. Jak się skończy serial Przyjaciółki?

08.11.2012, godz. 23:35
PRZYJACIÓŁKI, odc. 2. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
PRZYJACIÓŁKI, odc. 2. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Przyjaciółki Facebook/ Polsat/ PrintScreen IPLA TV

KIEDY OSTATNI ODCINEK Przyjaciółek? JAK SIĘ SKOŃCZY serial PRZYJACIÓŁKI? Z ilu odcinków składa się pierwszy sezon Przyjaciółek? Przyjaciółki - OSTATNI 13 ODCINEK w czwartek, 29.11.2012, o godz. 22 w telewizji Polsat. Co się wydarzy w ostatnim odcinku Przyjaciółek? PRZYJACIÓŁKI ODC. 13 OSTATNI - jak się zakończy pierwszy sezon serialu?

PRZYJACIÓŁKI. Co AKTORKI JEDZĄ na planie serialu - Joanna LISZOWSKA PIEROGI, a Małgorzata SOCHA gotowane WARZYWA >>>

Ostatni odcinek serialu Przyjaciółki już w czwartek, 29.11.2012, o godz. 22 w telewizji Polsat. Pierwsza seria Przyjaciółek składa się z 13 odcinków. PRZYJACIÓŁKI 2 - nowe odcinki drugiego sezonu już wiosną 2013 roku.

PRZYJACIÓŁKI odc. 13 OSTATNI - jak się skończą Przyjaciółki

W 13 odcinku serialu Przyjaciółki Anka Strzelecka (Magdalena Stużyńska) znajduje na wyciągu z banku rachunki za nocleg w hotelu. Zaczyna podejrzewać, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) ją zdradza. Postanawia go śledzić.

Tymczasem przedszkolanka Ewa (Gabriela Oberbek), z którą spotyka się mąż Anki, chcąc zdemaskować kochanka zaprosza do hotelu Ingę (Małgorzata Socha), która krytykuje koleżankę z pracy za romans z żonatym. Kiedy w hotelu pojawia się Paweł, Anka nabiera podejrzeń, że Paweł ma romans z Ingą. Załamana Anka upija się i jedzie do Ingi wyjaśnić całą sytuację. Kiedy widzi jak Paweł wychodzi z domu Gruszewskiej odjeżdża z piskiem opon.

 


PRZYJACIÓŁKI - więcej o serialu >>>


Zuza (Anita Sokołowska) coraz bardzie angażuje się w związek z Wojtkiem (Lesław Żurek), ale intyntownie wyczuwa, że jego przyjaźń z Moniką (Natalia Klimas) nie jest tak niewinna jak zapewnia Wojtek.

Andrzej (Adam Krawczyk) po spotkaniu z Pawłem rezygnuje z jego usług przy rozwodzie z Ingą  Jest zdruzgotany sposobem działania adwokata i faktem, że kazał on śledzić Ingę, a także spiskował z Marzeną (Anna Gzyra), żoną Piotra Matysiaka (Mariusz Zaniewski), z którym zaczęła się spotykać Inga. Czy rozwód Ingi i Andrzeja dojdzie do skutku, a Inga będzie z Piotrem? A może wybierze weterynarza Rafała (Michał Rolnicki)...

Patrycja (Joanna Liszowska) po kłótni w trakcie przygotowań do wesela i rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) zamieszkuje i Zuzy. Ukochany obmyśla plan ponownym, tym razem romantycznych oświadczyn. Patrycja zgodzi się zostać żoną Michała?

PRZYJACIÓŁKI 2 - nowe odcinki. DRUGI SEZON Przyjaciółek WIOSNĄ 2013 >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: