SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie PRZYJACIÓŁKI ONLINE 2 sezon odcinek 15 ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV

PRZYJACIÓŁKI ONLINE 2 sezon odcinek 15 ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV

08.03.2013, godz. 07:00
PRZYJACIÓŁKI 2  - ZDJĘCIA Z PLANU odcinek 14. Małgorzata Socha jako INGA
PRZYJACIÓŁKI 2  - ZDJĘCIA Z PLANU odcinek 14. Małgorzata Socha jako INGA foto: Przyjaciółki Facebook/www.przyjaciolki.polsat.pl

PRZYJACIÓŁKI 2 odc. 15 ONLINE ZA DARMO jest dostępny w internecie od 28.02.2013. Serial PRZYJACIÓŁKI ONLINE odcinek 15 można obejrzeć na IPLA TV. PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odc. 15 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 7.03.2013 o godz. 21, ale już tydzień przed premierą w telewizji Polsat 15 odcinek jest dostępny ONLINE bezpłatnie na IPLA.TV.  PRZYJACIÓŁKI odc. 15 ONLINE ZA DARMO - oto LINK:

Przyjaciółki, odc. 15 w telewizji w czwartek, 7.03.2013, o godz. 21 w Polsacie. Odcinek 15 serialu 2 sezonu serialu Przyjaciółki w INTERNECIE na IPLA.TV.pl. Tydzień przed premierą w telewizji, w czwartek wieczorem, 28.02.2013, PRZYJACIÓŁKI odc. 15 ONLINE ZA DARMO.

Kliknij link poniżej i oglądaj ONLINE PRZYJACIÓŁKI ODC. 15 W INTERNECIE

PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 15 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon, odcinek 15 - co się wydarzy?
Inga (Małgorzata Socha) intensywnie szuka pracy jako opiekunka. Stara się o zatrudnienie u Edyty (Aleksandra Popławska) i Janusza (Mariusz Drężek) - rodziców trójki dzieci.

Michał (Marcin Rogacewicz) i jego narzeczona proszą rodziców o pożyczkę na zabieg in vitro. Zrozpaczonej odmową Patrycji (Joanna Liszowska) przychodzi z pomocą przyjaciółka.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) uczy Hanię (Pola Figurska) bronić się przed chłopcem, który ją zaczepia. Dziewczynka robi się niegrzeczna i wulgarna. Wściekła Inga zabrania Dorocie wtrącania się w wychowanie córki.

Anka (Małgorzata Stużyńska) próbuje dojść do siebie po wypadku. Trudno jej odbudować relacje z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który oskarża ją o rozpad ich małżeństwa.

Zuza (Anita Sokołowska) jest zazdrosna, widząc Wojtka(Lesław Żurek) z Moniką (Natalia Klimas). Planuje intrygę, która ich rozdzieli.

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE ZA DARMO >>>


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: