SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie PRZYJACIÓŁKI, odc. 1 ONLINE ZA DARMO na IPLA TV dostępny w internecie

PRZYJACIÓŁKI, odc. 1 ONLINE ZA DARMO na IPLA TV dostępny w internecie

15.09.2012, godz. 06:50
PRZYJACIÓŁKI. Małgorzata Socha
Małgorzata Socha w roli INGI. Została porzucona przez męża Andrzeja (Adam Krawczyk) dla młodszej (Agnieszka Sienkiewicz). Ma problemy z prowadzeniem założonego przez siebie przedszkola. Samotność, widmo bankructwa i tęskniąca za ojcem córeczka - życie Ingi nie jest łatwe. Jednak na zjeździe klasowym odzyją wspomnienia. Inga spotka się ze swoją liealną miłością. Rafał (Michał Rolnicki) zakocha się w niej na nowo. Niestety w głowie Ingi siedzi inny mężczyzna - Piotr (Mariusz Zaniewski). Którego z nich wybierze Inga? foto:

PRZYJACIÓŁKI, odc. 1 ONLINE ZA DARMO jest już dostępny w internecie. Po premierze serialu Przyjaciółki odc. 1 w czwartek, 6.09.2012, o godz. 22 w Polsacie odcinek można obejrzeć online za darmo na IPLA TV. Przed emisją w odcinka 1 serial Przyjaciółki był płatny na IPLA TV. PRZYJACIÓŁKI, odc. 1 ONLINE - oto LINK:

Przyjaciółki, odc. 1 w telewizji w czwartek, 6.09.2012, o godz. 22 w Polsacie. Odcinek 1 serialu Przyjaciółki w INTERNECIE na IPLA.TV.pl. Po premierze w telewizji PRZYJACIÓŁKI odc. 1 ONLINE ZA DARMO.

Kliknij link poniżej i oglądaj online Przyjaciółki, odc. 1


PRZYJACIÓŁKI, odc. 1 dostępny w internecie na IPLA.TV.pl >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: