SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przyjaciółki 3 sezon online odcinek 27, czyli odcinek 1 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

Przyjaciółki 3 sezon online odcinek 27, czyli odcinek 1 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

06.03.2014, godz. 20:13
Przyjaciółki 3 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 3 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Przyjaciółki Facebook/ Polsat/ PrintScreen IPLA TV

''Przyjaciółki'' 3 sezon odcinek 27 online za darmo dostępny w internecie. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 27 można obejrzeć na ipla tv od 28.02.2014. Przyjaciółki 3 sezon, odcinek 27 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 6.03.2014 o godz. 21.05, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 27 odcinek jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 27 online za darmo - oto link:

PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 27 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 3 odcinek 27 - co się wydarzy?

Anka (Magdalena Stużyńska) robiąc zakupy odkrywa, że mąż pobrał z jej konta wszystkie pieniądze. Czuje się upokorzona. W rozmowie telefonicznej Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) przyznaje, że to jego sprawka. Zdenerwowany grozi kobiecie, że odbierze jej również dzieci.

Inga (Małgorzata Socha) planuje przeprowadzkę. Andrzej pomaga jej w znalezieniu nowego mieszkania, co irytuje Dorotę. Odwiedzając nowe lokum, Gruszewska zauważa mężczyznę, który nie posprzątał po swoim psie. Zwraca mu uwagę. W ten sposób poznaje swojego sąsiada Szymona.

Tymczasem Zuza (Anita Sokołowska) spotyka się z Wojtkiem (Lesław Żurek). Mężczyzna ma dla niej bukiet kwiatów. To, ukradkowe dotyki i głębokie spojrzenia w oczy bardzo ją krępują. Wojtek nie rozumie jej zawstydzenia.

Anka przyjeżdża do szkoły po synów. Dowiaduje się, że chłopcy zostali odebrani przez Marię. Załamana wraca do domu. Julce mówi, że zamierza się rozwieść. Reakcja jej córki jest zaskakująca.

Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Michałem (Marcin Rogacewicz). Oddaje mu pierścionek zaręczynowy. Załamany mężczyzna, postanawia skontaktować się z matką, którą wini za rozpad związku z Kochan. Po spotkaniu na mieście Zuza idzie do łóżka z Wojtkiem. Gdy mężczyzna zasypia, spanikowana dzwoni do Patrycji.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: