SuperSeriale galerie PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON - w piątek, 7.12.2012, ruszają ZDJĘCIA do NOWYCH ODCINKÓW Przyjaciółek

PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON - w piątek, 7.12.2012, ruszają ZDJĘCIA do NOWYCH ODCINKÓW Przyjaciółek

07.12.2012, godz. 10:30 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 15:57
PRZYJACIÓŁKI odc. 13. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
PRZYJACIÓŁKI. Wojtek (Lesław Żurek), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Andrzej (Adam Krawczyk), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Piotr (Mariusz Zaniewski) foto: www.przyjaciolki.polsat.pl

PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON już od marca 2013 w telewizji Polsat. Zdjęcia do 2 sezonu Przyjaciółek ruszają w piątek, 7.12.2012. CO WYDARZY się w 2 SEZONIE Przyjaciółek? Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku w ciężkim stanie trafia do szpitala. Po zamknięciu przedszkola Inga (Małgorzata Socha) rozpoczyna pracę jako niania, a Zuza (Anita Sokołowska) próbuje zniechęcić do siebie Wojtka (Lesław Żurek). W serialu PRZYJACIÓŁKI 2 pojawią się też NOWI BOHATEROWIE.

PRZYJACIÓŁKI hitem Polsatu. Czy 2 SEZON PRZYJACIÓŁEK powtórzy ten SUKCES? >>>

W piątek, 7.12.2012, telewizja Polsat rozpoczyna realizację zdjęć do 2 sezonu serialu Przyjaciółki, który pojawi się na antenie stacji od marca 2013. W nowej serii Przyjaciółek do obsady serialu dołączą nowi bohaterowie - mężczyzni, którzy namieszają przede wszystkim w życiu Ingi, Zuzy i Anki, ale produkcja na razie nie zdradza żadnych szczegółów.

Decyzja o kontynuacji Przyjaciółek zapadła jeszcze przed emisją ostatniego odcinka, który zanotował świetne wyniki oglądalności. Przyjaciółki ostatni odcinek 13 (emisja w Polsacie w czwartek, 29.11.2012), czyli finał sezonu gromadził przed telewizorami rekordowe 2,9 mln widzów. To doskonały rezultat, bo w bardzo krótkim czasie serial stał się hitem Polsatu. Średnia oglądalność wszystkich odcinków pierwszego sezonu Przyjaciółek wyniosła 2,4 mln widzów.

PRZYJACIÓŁKI SEZON 2 nowe odcinki wiosna 2013. ANKA ciężko RANNA W SZPITALU. Co wydarzy się w 2 SERII serialu PRZYJACIÓŁKI? >>>

Wiadomo, że do początku kwietnia 2013 roku zrealizowanych zostanie 13 odcinków 2 sezonu Przyjaciółek, do których scenariusz pisze Beata Pasek. Reżyserem produkcji pozostaje Grzegorz Kuczeriszka, a za produkcję wykonawczą odpowiada firma Akson Studio.

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon - co się wydarzy

W 2 sezonie serialu Przyjaciółki Anka w stanie krytycznym trafia do szpitala. Lekarze utrzymują ją w stanie śpiączki. Zuza próbuje zniechęcić do siebie Wojtka. Po zamknięciu przedszkola Inga podejmuje pracę opiekunki do dzieci. Przed ślubem Patrycja boryka się z problemami finansowymi.

Jeszcze nie wiadomo co dalej z przyjaźnią dziewczyn, która została wystawiona na próbę po wszystkich intrygach Pawła Strzeleckiego (Bartek Kasprzykowski). Przypomnimy, że w ostatnim 13 odcinku Przyjaciółek Anka nakryła Ingę w hotelu z Pawłem i była przekonana, że mąż zdradza ją właśnie z Ingą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: