SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON - w piątek, 7.12.2012, ruszają ZDJĘCIA do NOWYCH ODCINKÓW Przyjaciółek

PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON - w piątek, 7.12.2012, ruszają ZDJĘCIA do NOWYCH ODCINKÓW Przyjaciółek

07.12.2012, godz. 10:30
PRZYJACIÓŁKI odc. 13. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
PRZYJACIÓŁKI odc. 13. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Przyjaciółki Facebook/ Polsat/ PrintScreen IPLA TV

PRZYJACIÓŁKI 2 SEZON już od marca 2013 w telewizji Polsat. Zdjęcia do 2 sezonu Przyjaciółek ruszają w piątek, 7.12.2012. CO WYDARZY się w 2 SEZONIE Przyjaciółek? Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku w ciężkim stanie trafia do szpitala. Po zamknięciu przedszkola Inga (Małgorzata Socha) rozpoczyna pracę jako niania, a Zuza (Anita Sokołowska) próbuje zniechęcić do siebie Wojtka (Lesław Żurek). W serialu PRZYJACIÓŁKI 2 pojawią się też NOWI BOHATEROWIE.

PRZYJACIÓŁKI hitem Polsatu. Czy 2 SEZON PRZYJACIÓŁEK powtórzy ten SUKCES? >>>

W piątek, 7.12.2012, telewizja Polsat rozpoczyna realizację zdjęć do 2 sezonu serialu Przyjaciółki, który pojawi się na antenie stacji od marca 2013. W nowej serii Przyjaciółek do obsady serialu dołączą nowi bohaterowie - mężczyzni, którzy namieszają przede wszystkim w życiu Ingi, Zuzy i Anki, ale produkcja na razie nie zdradza żadnych szczegółów.

Decyzja o kontynuacji Przyjaciółek zapadła jeszcze przed emisją ostatniego odcinka, który zanotował świetne wyniki oglądalności. Przyjaciółki ostatni odcinek 13 (emisja w Polsacie w czwartek, 29.11.2012), czyli finał sezonu gromadził przed telewizorami rekordowe 2,9 mln widzów. To doskonały rezultat, bo w bardzo krótkim czasie serial stał się hitem Polsatu. Średnia oglądalność wszystkich odcinków pierwszego sezonu Przyjaciółek wyniosła 2,4 mln widzów.

PRZYJACIÓŁKI SEZON 2 nowe odcinki wiosna 2013. ANKA ciężko RANNA W SZPITALU. Co wydarzy się w 2 SERII serialu PRZYJACIÓŁKI? >>>

Wiadomo, że do początku kwietnia 2013 roku zrealizowanych zostanie 13 odcinków 2 sezonu Przyjaciółek, do których scenariusz pisze Beata Pasek. Reżyserem produkcji pozostaje Grzegorz Kuczeriszka, a za produkcję wykonawczą odpowiada firma Akson Studio.

PRZYJACIÓŁKI 2 sezon - co się wydarzy

W 2 sezonie serialu Przyjaciółki Anka w stanie krytycznym trafia do szpitala. Lekarze utrzymują ją w stanie śpiączki. Zuza próbuje zniechęcić do siebie Wojtka. Po zamknięciu przedszkola Inga podejmuje pracę opiekunki do dzieci. Przed ślubem Patrycja boryka się z problemami finansowymi.

Jeszcze nie wiadomo co dalej z przyjaźnią dziewczyn, która została wystawiona na próbę po wszystkich intrygach Pawła Strzeleckiego (Bartek Kasprzykowski). Przypomnimy, że w ostatnim 13 odcinku Przyjaciółek Anka nakryła Ingę w hotelu z Pawłem i była przekonana, że mąż zdradza ją właśnie z Ingą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: