SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przepis na życie: Tragiczny koniec sezonu. Jerzy ma wypadek! ZDJĘCIA

Przepis na życie: Tragiczny koniec sezonu. Jerzy ma wypadek! ZDJĘCIA

28.05.2012, godz. 19:45
Przepis na życie
foto: TVN

Zamiast podwójnego ślubu kończącego trzeci sezon "Przepisu na życie" będzie tragiczny wypadek. Po bójce z Francuzem, Jerzy wejdzie wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Dopiero po wakacjach dowiemy się, czy przeżyje.

Miało być tak pięknie, dwa śluby jednego dnia, a tymczasem żaden nie dojdzie do skutku, bo zabraknie na nim świadków. Anka (Magdalena Kumorek) i Jerzy (Borys Szyc) mieli być świadkami podczas zaślubin w USC Beatki (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) oraz Poli (Edyta Olszówka) i Tadeusza (Bartek Świderski), jednak żadne z nich nie zjawi się w urzędzie.

Patrz też: Przepis na życie: Pola dostanie ROZWOLNIENIA przed swoim ślubem ZDJĘCIA

Podczas gdy wszyscy będą przygotowywać się do uroczystości Jerzy będzie walczył o życie. Knape będzie miał wypadek samochodowy do którego dojdzie tuż po bójce z Duchampem. Kucharz zastanie Ankę i Francuza w dwuznacznej sytuacji. Niewiele myśląc uderzy Duchampa i z żalem opuści restauracyjną kuchnię. Na nic zdadzą się wołania Adamowicz.

Jerzy odwróci się tylko i pośle jej spojrzenie pełne rozczarowania i żalu. W tym momencie wjedzie w niego rozpędzony samochód i zetnie go z nóg. Jerzy z zakrwawioną twarzą osunie się na jezdnię...

>>> Przepis na życie 3, odcinek 13 ONLINE

Tak skończy się ostatni 13 odcinek „Przepisu na życie”. Czy Jerzy przeżyje? Czy Anka wybaczy sobie to, że do całej tej sytuacji doszło przez nią? O tym dowiemy się już po wakacjach.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: