SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Przepis na życie" online odcinek 12 sezon 5 na tvnplayer.pl w internecie za darmo

"Przepis na życie" online odcinek 12 sezon 5 na tvnplayer.pl w internecie za darmo

10.11.2013, godz. 19:56
Przepis na życie 5 sezon odcinek 64 (odc. 12). Anka (Magdalena Kumorek), Jerzy (Borys Szyc)
Przepis na życie 5 sezon odcinek 64 (odc. 12). Anka (Magdalena Kumorek), Jerzy (Borys Szyc) foto: TVN/X-NEWS

"Przepis na życie" 5 sezon odcinek 12, czyli 64 odcinek "Przepisu na życie" online na tvnplayer.pl w internecie za darmo prapremiera w niedzielę, 10.11.2013. "Przepis na życie" 12 odcinek 5 sezonu w telewizji TVN w niedzielę, 17.11.2013, ale w internecie można obejrzeć ten odcinek online za darmo już tydzień wcześniej. "Przepis na życie" online odcinek 64 za darmo na TVNplayer.pl - oto link:

Zobacz: "Przepis na życie" odcinek 12 sezon 5 (odc. 64) online za darmo na TVNplayer.pl >>>

"Przepis na życie" odcinek 64 - streszczenie, co się wydarzy?

Elka (Magdalena Popławska) podejmuje decyzję o wyjeździe z kraju, Janek (Jan Cięciara) jednak odmawia ponownego opuszczenia ojca i wyjazdu z matką za granicę. Czy jego matka zgodzi się na to, by zbuntowany nastolatek znalazł się pod opieką Jerzego (Borys Szyc)?

Wszyscy walczą o restaurację Anki (Magdalena Kumorek). Stefan (Sławomir Orzechowski) z Michałem (Jan Englert) mają misterny plan. Zuza (Magdalena Schejbal) wydaje się nieprzejednana i stanowcza w doprowadzeniu do końca swojej zemsty na Ance i Michale.

Pola (Edyta Olszówska) znajduje nową pasję, co bardzo cieszy Tadeusza (Bartłomiej Świderski) - pracuje nad swoim blogiem: "Pamiętnikiem wielkiej ciężarówki".

Beata (Maja Ostaszewska) w czasie pracy nad nową siedzibą Ruchu Kobiet Uciśnionych staje się obiektem zalotów Maćka (Lesław Żurek). Zainteresowanie innego mężczyzny uświadamia jej jak bardzo kocha… Andrzejka (Piotr Adamczyk). Janek postanawia pomóc swemu ojcu w walce o ukochaną.

Obejrzyj: "Przepis na życie" online - wszystkie odcinki za darmo w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: