SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przepis na życie 5 sezon w TVN. Czy będą nowe odcinki serialu Przepis na życie 5?

Przepis na życie 5 sezon w TVN. Czy będą nowe odcinki serialu Przepis na życie 5?

20.05.2013, godz. 07:30
PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 13 (odc. 52). Anka (Magdalena Kumorek), Andrzej (Piotr Adamczyk)
PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 13 (odc. 52). Anka (Magdalena Kumorek), Andrzej (Piotr Adamczyk) foto: TVN

Czy będzie 5 sezon Przepisu na życie? Przepis na życie 5 sezon już oficjalnie potwierdzony! Jeszcze przed emisją ostatniego odcinka serialu Przepis na życie 4 telewizja TVN zdecydowała o nakręceniu 5 serii. W kwietniu zapadła decyzja o kontyuacji serialu Przepis na życie. Kiedy nowe odcinki Przepisu na życie sezon 5 w TVN? Jeszcze nie wiadomo czy Przepis na życie 5 pojawi się w ramówce TVN jesienią 2013, czy dopiero wiosną 2014.

Koniec Przepisu na życie 4 sezon. Jak się kończy Przepis na życie 4?

Przepis na życie 4 sezon odcinek 13 w niedzielę, 19.05.2013, w TVN. W ostatnim 13 odcinku serialu Przepis na życie sezon 5 podczas ślubu Jerzy Knappe (Borys Szyc) porzuca psychoterapeutkę Dorotę Kasini (Urszula Grabowska) przed ołtarzem i wyjeżdża do Włoch do ukochanej Anki (Magdalena Kumorek).

>>> Lekarze 2, Przepis na życie 4, Prawo Agaty 3 - ostatnie odcinki seriali TVN przed wakacjami 2013. Jak się skończą seriale TVN?


Andrzej (Piotr Adamczyk) i Beatka (Maja Ostaszewska) wreszcie dochodzą do porozumienia. Kiedy w siedzibie Ruchu na Rzecz Kobiet Uciśnionych wybucha pożar Andrzej bohaterko ratuje żonę przed śmiercią. Pola (Edyta Olszówka), która spodziewa się dziecka, walczy o Tadeusza (Bartłomiej Świderski). Planuje wyjazd z ukochanym na leczenie do Berlina. Michał Drzewiecki (Jan Englert) wprowadza się do Ireny (Dorota Kolak).

Czy będzie 5 sezon Przepisu na życie?

W kwietniu Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN potwierdził w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, że zapadła decyzja o nakręceniu 13 nowych odcinków Przepisu na życie 5 sezon. Chociaż serial zanotował spadek oglądalności w telewizji, to TVN patrzy też na wyniki oglądalności seriali w internecie. Przepis na życie należy do najchętniej oglądanych pozycji w serwisie tvnplayer.pl.

PRZEPIS na ŻYCIE - więcej o serialu >>>


Nie wiadomo jeszcze, czy sezon 5 Przepisu na życie będzie można obejrzeć już jesienią 2013 w TVN czy widzowie będą musieli czekać aż do wiosny 2014.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PRZEPIS NA ŻYCIE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: