SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Prawdziwe uczucie" odc. 78 - opis, streszczenie: Do Nikki przyjeżdża były chłopak Roy

"Prawdziwe uczucie" odc. 78 - opis, streszczenie: Do Nikki przyjeżdża były chłopak Roy

18.12.2013, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli)
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli) foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 78 w środę, 18.12.2013, o godz. 19 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 78 - streszczenie ze strony novela.pl. Nelson chwali się Arriadze, że zona dała mu kolejną szansę. Kendra jest zła na Nelsona, że ją wystawił, a do tego musi udawać wyrozumiałą. W obecności Salsera Nelson nazywa Kendrę idealną kochanką. Nikki cieszy się z pogodzenia rodziców. Roy, pierwsza miłość Nikki, odwiedza ją w jej domu.

Wspominają dawne czasy, gdy byli parą. Aníbal rozkazuje Arriadze informować go o spotkaniach Victorii z siostrą, ale ochroniarz nie zgadza się być jego szpiegiem. Nikki całuje Roya w obecności Guzmana i z dumą obwieszcza swojemu stróżowi, że jej pierwszy chłopak wrócił do niej, aby prosić ją o rękę.

Nelson upija się i próbuje uwieść żonę. Salsero zaprasza Beatriz i Guilla do swojego domu. Cięzko pobity Felipe zwraca się do Guzmana z prośbą o pomoc. Jeśli nie zwróci długu na dwieście tysięcy pesos, mogą go nawet zabić. Victoria wyjaśnia Arriadze, że jej pojednanie z mężem to farsa, aby uspokoić Nikki.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: