SuperSeriale galerie "Prawdziwe uczucie" odc. 45 - opis, streszczenie: Cristina odkrywa w studio Victorii portret nagiego Arriagi

"Prawdziwe uczucie" odc. 45 - opis, streszczenie: Cristina odkrywa w studio Victorii portret nagiego Arriagi

30.10.2013, godz. 02:00 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 16:00
prawdziwe_uczucie_amores_verdaderos_victoria
Victoria Jest żoną Nelsona Brizza (Guillermo Capetillo), z którym ma córkę Nicole (Eiza Gonzalez) nazywaną Nikki. Po odkryciu niewierności męża odnajduje miłość w ramionach swojego ochroniarza Jose Angel Arriaga (Eduardo Yanez). Ma z nim syna Angelita. foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 45 w środę, 30.10.2013, o godz. 19 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 45 - streszczenie ze strony novela.pl. Victoria domaga się szacunku od Cristiny i zapewnia zazdrosną kobietę, że z Arriagą łączą ją wyłącznie relacje zawodowe. Guzman nakrywa Adrianę na hacjendzie. Kobieta przedstawia mu się jako wnuczka Jovity.

Nikki i Guzman spędzają przyjemnie czas w basenie i na grach stołowych. Adriana w popłochu opuszcza hacjendę i udaje się na cmentarz, aby odwiedzić grób córki.

W drodze do stolicy ulega wypadkowi. Cristina odkrywa w studio Victorii portret nagiego Arriagi. Tomasina usiłuje przekonać Cristinę, że malowidło zostało namalowane przez nią, aby oszczędzić problemów Victorii. Anibal nie chce wyjawić Adrianie prawdy o jej córce.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: