SuperSeriale galerie Prawdziwe uczucie odc. 149 - opis, streszczenie: Liliana nie akceptuje związki Arriagi z Victorią

Prawdziwe uczucie odc. 149 - opis, streszczenie: Liliana nie akceptuje związki Arriagi z Victorią

11.04.2014, godz. 02:00 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 16:00
prawdziwe-uczucie-amores-verdaderos-odc-124-nikki-eiza-gonzalez-francisco
Liliana Arriaga (Sherlyn) jest biolgiczną córką Adriany, ale wychowali ją Cristina i Jose Angel. Ładna, prosta i dobra dziewczyna, która nad życie kocha swoich rodziców. Z zamiłowaniem do ogrodnictwa rozpoczyna pracę w ogrodzie  Victorii gdzie musi znosić chamstwa i przekleństwa Nikki, z którą konkuruje o miłość Francisca. foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 149 w piątek, 11.04.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 149 - streszczenie. Victoria uświadamia Carlosowi, że gdyby pojawił się w jej życiu o rok wcześniej, sprawy wyglądałyby inaczej. Roy mówi Lilianie, że zdobędzie jej miłość oraz zapewnia Arriagę, iż wkrótce będzie rozwiedziony i zamierza mu udowodnić, że kocha Lilianę, nawet bez jego pozwolenia.

Liliana widzi Victorię i Arriagę. Zapewnia ojca, iż nie potrafi znieść tego, że jest z Victorią. Nigdy mu nie wybaczy ze względu na matkę. Lekarz informuje Kendrę i Nelsona, iż ich córka urodziła się z problemem kardiologicznym i muszą zrobić jej badania.

Kendra krzyczy, że mała nie może umrzeć (bo wtedy straci pieniądze Nelsona). Nikki – zezłoszczona – oznajmia Guzmanowi, iż byłoby fatalnie, gdyby ona i Liliana zostały przyrodnimi siostrami.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: