SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Prawdziwe uczucie odc. 141 - opis, streszczenie: Nikki wraca do Guzmana

Prawdziwe uczucie odc. 141 - opis, streszczenie: Nikki wraca do Guzmana

01.04.2014, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli)
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli) foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 141 we wtorek, 1.04.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 141 - streszczenie. Carlos pojmuje, że Victoria całkiem różni się od swojego ojca i postanawia ją odzyskać. Nelson jest zmęczony ciągłymi wiadomościami od Kendry. Arriaga wypytuje Victorię o zakończenie jej powieści. Kobieta przyznaje, że choć nie planowała szczęśliwego zakończenia dla swoich bohaterów, nie mogła zostawić ich osobno.

Carlos zaprasza Victorię do swojego mieszkania. Ona przyjmuje zaproszenie, aby wzbudzić zazdrość u Arriagi. Guzmán zamierza spłacić dług u Victorii. Felipe obiecuje synowi, że pewnego dnia zwróci mu wszystkie pożyczone pieniądze. Beatriz zauważa, że jej matka bierze lekarstwa.

Victoria oświadcza Carlosowi, że nie jest gotowa na nowy związek i potrzebuje czasu, aby rozwieść się z Nelsonem. Carlos wyznaje jej miłość i obiecuje, że będzie na nią czekał. Liliana zwierza się Policie, że dalej szaleje za Guzmanem, ale on traktuje ją tylko jak swoją przyjaciółkę.

Nelson jest zaskoczony niespodziewanym powrotem córki i wiadomością o separacji. Gani córkę, że postępuje niedojrzale, traktując małżeństwo jak lekcje, które można przerwać w każdym momencie. Nikki wyjaśnia mu, że woli rozstać się teraz niż cierpieć w związku bez miłości.

Felipe uważa, że Guzmán ma prawo dowiedzieć się o porwaniu Guillo oraz ciąży Beatriz. Guzmán i Nikki całują się na powitanie. Liliana jest zazdrosna, widząc ich razem.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: