SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Prawdziwe uczucie odc. 136 - opis, streszczenie: Nikki nie chce wracać do Meksyku

Prawdziwe uczucie odc. 136 - opis, streszczenie: Nikki nie chce wracać do Meksyku

25.03.2014, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli)
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli) foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 136 we wtorek, 25.03.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 136 - streszczenie. Carlos i Victoria wspominają jak bardzo byli zakochani. Victoria żałuje, że zabrakło jej odwagi aby sprzeciwić się decyzji ojca, który skutecznie ich ze sobą rozdzielił. Aníbal obiecuje Lilianie, że nawet po powrocie Nikki, będzie ją traktował tak samo serdecznie.

Jocelyn nie rozumie, dlaczego Carlos udaje przed Victorią, że jest bogaty. On odpowiada, że chce upewnić się, że Victoria nie zrezygnowała z niego dla pieniędzy Nelsona. Jocelyn uprzedza Carlosa, że przez taką próbę może stracić przyjaźń Victorii.

Nieudane małżeństwo Roya odznacza piętno na jego karierze. Roy rozważa powrót do Meksyku, ale Nikki się nie zgadza. Arriaga urządza Victorii scenę zazdrości. Victoria gani go za niepoprawne zachowanie.

Kendra pragnie śmierci Victorii. Espanto ostrzega ją, że jeśli coś złego spotka Victorię, ona będzie główną podejrzaną. Adriana i Carlos umawiają się na kolację.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: