SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Prawdziwe uczucie odc. 129 - opis, streszczenie: Victoria wyrzuca z domu Kendrę i Nelsona

Prawdziwe uczucie odc. 129 - opis, streszczenie: Victoria wyrzuca z domu Kendrę i Nelsona

14.03.2014, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli)
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli) foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 129 w piątek, 14.03.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 129 - streszczenie. Victoria rozkazuje Kendrze i Nelsonowi opuścić jej dom. Nelson obwinia Kendrę o zniszczenie jego małżeństwa i zarzeka się, że nigdy jej nie poślubi. Ale Kendra nie zamierza dać za wygraną. Victoria ma żal do Arriagi, że pozwolił jej ośmieszyć się, przyjmując w gościnę kochankę męża.

Na odchodne Victoria wdaje się w kłótnie z Kendrą. Zarzuca kobiecie, że robi karierę, sypiając z żonatymi mężczyznami, a gdy sama zostaje obrażona, policzkuje ją. Kendra złości się na Nelsona, że nie stanął po jej stronie.

Salsero ostrzega Arriagę, że Kendra potrafi być niebezpieczna. Kendra przerzuca całą swoją złość na Nikki. Nazywa ją głupiutką dziewczyną, która naiwnie wierzyła w każdy jej wymysł i nie tylko pozwoliła jej zniszczyć romans z Guzmanem, ale dała się namówić na ślub z Royem. Nikki rozpacza nad swoimi błędami.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: