SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Prawdziwe uczucie odc. 119 - opis, streszczenie: Nikki oddaje Guzmana Lilianie

Prawdziwe uczucie odc. 119 - opis, streszczenie: Nikki oddaje Guzmana Lilianie

28.02.2014, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli)
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli) foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 119 w piątek, 28.02.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 119 - streszczenie ze strony novela.pl. Guzmán i Victoria ponownie negują miłość Nikki do Roya. Dziewczyna uparcie powtarza obojgu, że kocha Roya i jest przekonana, że postępuje właściwie, pojmując go za męża. Victoria nie wie, jak przemówić córce do rozsądku.

W trakcie rozmowy z Adrianą Candelaria odkrywa, że to ona jest biologiczną matką Liliany. Nelson grozi Victorii, że zaprzyjaźniony dziennikarz opisze w prasie jej romans z ochroniarzem. Aníbal uspokaja córkę, że zadba o to, aby prasa nie splamiła dobrego imienia rodziny Balvanera.

Candelara radzi się księdza w sprawie Liliany i Adriany. Ojciec Generoso namawia kobietę, żeby znalazła najłagodniejszy ze sposobów na wyjawienie im obu prawdy.

Nikki mówi Lilianie, że oddaje jej Guzmana, bo bierze ślub z Royem. Liliana odpowiada, że zakochała się w innym chłopcu. Nikki pyta ją, jak udało jej się zapomnieć o Guzmanie.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników serialiREDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: