SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Prawdziwe uczucie" odc. 105 - opis, streszczenie: Arriaga mówi Lilianie, że Guzman nigdy jej nie pokocha

"Prawdziwe uczucie" odc. 105 - opis, streszczenie: Arriaga mówi Lilianie, że Guzman nigdy jej nie pokocha

10.02.2014, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli)
Prawdziwe uczucie (Amores Verdaderos) odc. 124. Nikki (Eiza Gonzalez), Francisco Guzman (Sebastian Rulli) foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 105 w poniedziałek, 10.02.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 105 - streszczenie. Cristina proponuje mężowi, że zwróci mu wolność. Guzmán przeprasza Lilianę, że zapomniał o jej urodzinach. Adriana mówi Guzmanowi, że Liliana bardzo przejęła się tym, że nie złożył jej życzeń na czas, bo jest w nim zakochana.

Victoria prosi córkę, żeby zastanowiła się dobrze, zanim weźmie ślub z Royem. Arriaga wyznaje Victorii, że nie potrafi zapanować nad tym, co do niej czuje. Victoria uważa, że muszą poświęcić swoje uczucie, aby nie zranić ludzi, których kochają.

Kendra pokazuje Nelsonowi wyniki badań USG i składa wymówienie z pracy. Paula uważa, że Cristina postąpiła nierozsądnie, odchodząc od męża. Arriaga mówi córce, aby nie robiła sobie złudzeń, bo Guzmán nigdy się w niej nie zakocha.

Victoria wyznaje siostrze, że jest bezpamiętnie zakochana, ale jej uczucie nie ma przyszłości. Liliana reaguje płaczem na wiadomość o separacji rodziców.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: