SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Prawdziwe uczucie" odc. 1 - opis, streszczenie: Jose Angel ratuje Victorię przed bandytami

"Prawdziwe uczucie" odc. 1 - opis, streszczenie: Jose Angel ratuje Victorię przed bandytami

29.08.2013, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores verdaderos). Victoria (Erika Buenfil)
Victoria Balvanera to  (Erika Buenfil) piękna, inteligentna, elegancka i odważna kobieta sukcesu. Akcjonariuszka i dyrektor kreatywny w największej agencji reklamowej. Kocha poezję, literaturę. Ma wielki talent i wrażliwość. foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 1 w czwartek, 29.08.2013, o godz. 19 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 1 - streszczenie. José Angel Arriaga pokazuje młodym uczniom technikę aikido, której nauczył go jego ojciec. Victoria Balvanera organizuje pokaz mody na hacjendzie na wsi. Cristina, żona Jose Angela, postanawia zadbać o swoją urodę, aby nie stracić zainteresowania męża.

>>> "Prawdziwe uczucie". Gwiazdy nowej telenoweli "Amores verdaderos" - obsada, kto jest kim? - zdjęcia

Liliana zapewnia matkę, że ojciec nie spojrzałby na żadną inną kobietę poza nią. Nelson jest zafascynowany Kendrą, piękną, blondwłosą modelką. Salsero studzi jego entuzjazm i mówi, że dziewczyna nie umawia się z zajętymi mężczyznami. Jose Angel otrzymuje list banku z zawiadomieniem o zajęciu jego domu. Jest przekonany, że doszło do pomyłki, albowiem wszystkie zadłużenia były spłacone zgodnie z terminem.

Odette jest wściekła o to, że Victoria wygrała reklamę, na której jej zależało i wypowiada jej wojnę. Arriaga wybiera się na hacjendę Victorii Balvanera w poszukiwaniu pracy. Nelson opuszcza żonę, gdyż musi wracać do stolicy. Victoria ma złe przeczucia. Salsero mówi Kendrze, że zrobiła dobre wrażenie na mężu pani Victorii, tak jak to zaplanowali. Nakazuje jej uwieść mężczyznę, ale bez zakochania.

Zamaskowani mężczyźni zakradają się na hacjendę rodziny Balvanera z zamiarem porwania Victorii. Jose Angel przybywa na ratunek osaczonej kobiecie i pozbywa się natrętów. Kendra z niecierpliwością oczekuje na wiadomość o sukcesie planu. Victoria jest w szoku. Arriaga próbuje uspokoić przerażoną kobietę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: