SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Pierwsza miłość". Paweł wraca do "Pierwszej miłości" i uratuje Arturowi życie?

"Pierwsza miłość". Paweł wraca do "Pierwszej miłości" i uratuje Arturowi życie?

25.10.2013, godz. 07:10
Pierwsza miłość. Paweł (Mikołaj Krawczyk)
Pierwsza miłość. Paweł (Mikołaj Krawczyk) foto: ATM Grupa

Mikołaj Krawczyk wraca do "Pierwszej miłości", a grany przez niego Paweł pojawi się w serialu "Pierwsza miłość" w 1788 odcinku serialu, we wtorek, 26.11.2013.  Powrót Pawła do "Pierwszej miłości" zbiega się w czasie z tragiczną w skutkach imprezą Artura (Łukasz Płoszajki). Kulczycki znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie może mu uratować tylko przeszczep nerki. Czy Paweł odda nerkę Arturowi i ten sposób uratuje przyjaciela?

"Pierwsza miłość" odcinek 1788 - wtorek, 26.11.2013, o godz. 18.05 w Polsacie

Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości" zniknął z serialu we wrześniu 2012 roku. Były mąż Marysi (Aneta Zając), a zarazem ojciec jej córki Julki (Łucja Kawczak) wyjechał do Niemiec tuż po rozstaniu ze swoją dziewczyną Anną Bilewską (Agnieszka Włodarczyk) i od tamtego czasu nie pojawił się we Wrocławiu. Po ponad roku wraca do Polski i to w momencie gdy jego najbliższy przyjaciel jest o krok od śmierci.

Przeczytaj: "Pierwsza miłość". Marysia w łóżku z Szymonem. Hubert wyjeżdża z Sandrą do Szwecji

W 1780 odcinku "Pierwszej miłości" Artur zabawia się w swoim biurze z nową kandydatką na sekreterkę, ponętną Darią (Joanna MajstraK). Pijacka impereza we dwoje rozkręca się do tego stopnia, że w pewnym momencie Daria wyciąga kokainę.

Zamroczony alkoholem Artur zażywa narkotyk, a chwilę później traci przytomność i upada na podłogę. Przerażona tym widokiem nowa znajoma Kulczyckiego ucieka z gabinetu, zostawijąc go na pastwę losu.

Patrz: "Pierwsza miłość". Artur w szpitalu po narkotykowej libacjia

Artur w ciężkim stanie trafia do szpitala. Diagnoza lekarzy brzmi jak wyrok - Kulczycki potrzebuje przeszczepu nerki, bo w przeciwnym razie umrze. Gdy biznesmen, który ma tylko jedną nerkę (drugą oddał kiedyś ojcu) walczy o życie w szpitalu do Wrocławia wraca Paweł.

Krzyżanowski swoje pierwsze kroki kieruje do mieszkania Marysi, bo chce jak najszybciej uściskać swoją córkę Julkę. Drzwi otwiera mu Szymon (Marcin Korcz), z którym po wyjeździe Huberta (Michał Czernecki) wiąże się Majka.

Czy Paweł okaże się odpowiednim dawcą nerki dla Artura? Jak jego przyjazd wpłynie na życie Marysi? Szymon będzie miał powody do zazdrości? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się oglądając odcinki "Pierwszej miłości" na początku grudnia 2013.

Zobacz: Co nowego w "Pierwszej miłości" jesienią 2013? - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Polub nas na Facebooku!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: