SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Pierwsza miłość". Olgierd Kaczmarczyk zabił Igora. Jak zginął Igor? Zeznania Olgierda wyjaśniają zagadkę śmierci Igora!

"Pierwsza miłość". Olgierd Kaczmarczyk zabił Igora. Jak zginął Igor? Zeznania Olgierda wyjaśniają zagadkę śmierci Igora!

27.09.2013, godz. 13:30
Pierwsza miłość odc. 1746. Olgierd Kaczmarczyk (Andrzej Grabowski)
Pierwsza miłość odc. 1746. Olgierd Kaczmarczyk (Andrzej Grabowski) foto: ipla.tv

Kto zabił Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr) z "Pierwszej miłości"? W 1746 odcinku serialu "Pierwsza miłości", po czeterech miesiąch od śmierci Igora, wychodzi w końcu na jaw kto jest zabójcą i jak zginął Igor. Mikser (Błażej Michalski) wpada na nowy trop w śledztwie. Z jego pomocą policja ustala do kogo należał samochód, który stał pod domem Igora w chwili gdy doszło do zbrodni. Okazuje się, że to Olgierd (Andrzej Grabowski) zabił swojego syna. Zeznania ojca Igora odsłaniają kulisy śmierci Kaczmarczyka.

"Pierwsza miłość" odcinek 1746 - piątek, 27.09.2013, o godz. 18 w Polsacie

Kluczowy trop w śledztwie Miksera w sprawie śmierci Igora wyjawa Stach (Stanisław Jaskułka), kolega z korporacji taksówkowej Błażeja (Paweł Krucz). Mikołaj uzyskuje od niego ciekawą informacje. W dniu zabójstwa Igora, około godziny 15, taksówkarz był na osiedlu zamordowanego.

Wyjeżdżając, uszkodził zaparkowane tam luksusowe auto. Zostawił kontakt do siebie, ale poszkodowany nie zgłosił się do niego. Mikser bierze od kierowcy zdjęcie z numerami rejestracyjnymi auta i zanosi je na policję. Policjantka Marzena Zuber (Dominika Łakomska) sprawdza samochód w rejestrze pojazdów. Okazuje się, że właścicielem auta jest Olgierd Kaczmarczyk.

Przeczytaj koniecznie: "Pierwsza miłość". Marysia alkoholiczką po zdradzie Huberta. Ciąża Sandry dobije Majkę

Mikser i Zuber są wstrząsnięci tym odkryciem. - W ogóle nie braliśmy go pod uwagę - stwierdza funkcjonariuszka prowadząca śledztwo. Chwilę potem Januszko (Maciej Wilewski) z innym kolegą aresztują Olgierda pod zarzutem zabójstwa syna. - A już myślałem, że nigdy nie przyjdziecie - stwierdza Kaczmarczyk, który wcale nie jest zaskoczony.

Ojciec Igora na komendzie składa obszerne zeznania. Przyznaje się, że doprowadził do jego śmierci i wyjaśnia jak doszło do zabójstwa. Z zeznań Olgierda wyłania się opis całej zbrodni. Pamiętnego dnia gdy pobita Sabina (Urszula Dębska) trafiła do szpitala i straciłą dziecko wściekły Olgierd przyszedł do syna. Nie mógł się pogodzić z tym, że Igor niszczy swoje małżeństwo z córką Karola Wekslera (Karol Strasburger). - Nie spieprzysz tego! Ty kretynie, ty durniu, ty głupku!

Zobacz też: "Pierwsza miłość". Ślub Nikoli i Radka - zdjęcia


Między ojcem i synem doszło do ostrej kłótni. - Sabina ma uwierzyć, że się zmieniłeś, że jesteś dobry. Igor wypomniał Olgierdowi, że zamienił jego życie w piekło. Bity i poniżany przez ojca stał się takim samym draniem jak on. - Mam w dupie twoje interesy. Jeżeli myślisz, że coś ugrasz na moim ślubie z Wekslerową, to się grubo mylisz. Bardzo dobrze, że to spieprzę. Przynajmniej zobaczę twoją zawiedzioną minę - rzucił do ojca.

Gdy mąż Sabiny wchodził po schodach Olgierd złapał go za nogę. Igor stracił równowagę i spadł z kilku stopni, uderzając głową o posadzkę. - Co się stało? Wstawaj! Koniec tego udawania! Igor, co się stało? - Olgierd był przerażony widokiem syna w kałuży krwi, ale nawet nie wezwał pogotowia. Uciekł z mieszkania.


- Nie wiem dlaczego uciekłem. Miałem za dużo do stracenia. Kariera, reputacja. Nawet w takiej chwili myślałem tylko o sobie. Nie o Igorze. Podły ze mnie ojciec. Dobrze, że to wszystko się już skończy. Ja naprawdę tego nie chciałem. Igor był moim jedynym synem. Ja naprawdę nie chciałem tego - wyznaje policjantom podczas składania zeznań.

>>> Co nowego w "Pierwszej miłości" jesienią 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Po aresztowaniu Olgiera na komendzie zjawia się Sabina. Wdowa po Igorze jest zaskoczona widokiem teścia w w kajdankach. Chce wiedzieć dlaczego zabił jej męża. - Nie byłabyś z nim szczęśliwa. Nikt by nie był. Za bardzo przypominał mnie - odpowiada Olgierd.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: