SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Pierwsza miłość". Barbara Kurdej-Szatan w "Pierwszej miłości" będzie nową dziewczyną Błażeja

"Pierwsza miłość". Barbara Kurdej-Szatan w "Pierwszej miłości" będzie nową dziewczyną Błażeja

30.01.2014, godz. 08:37
Pierwsza miłość. Agnieszka Sikorska (Barbara Kurdej-Szatan), Błażej Król (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Agnieszka Sikorska (Barbara Kurdej-Szatan), Błażej Król (Paweł Krucz) foto: Polsat

Blondynka z reklamy Playa w obsadzie "Pierwszej miłości". W 1828 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pojawia się nowa bohaterka, którą zagra Barbara Kurdej-Szatan, aktorka znana przede wszystkim z reklamy sieci telefonii komórkowej. Kurdej-Szatan wciela się w postać Agnieszki Sikorskiej, nowej dziewczyny Błażeja Króla (Paweł Krucz).

Kim jest Agnieszka Sikorska z "Pierwszej miłości"?

Barbara Kurdej-Szatan dostała rolę w hitowym serialu Polsatu, a widzowie będą mogli zobaczyć ją w "Pierwszej miłości" od 1828 odcinka, którego emisja już w czwartek, 30.01.2014.

Śliczna blondynka od pierwszego wejrzenia oczaruje Błażeja Króla, który do tej pory nie miał szczęścia w miłości i źle lokował swoje uczucia. Nikola (Anna Brzózka) wybrała przecież Radka (Mateusz Banasiuk), a seksowna Włoszka Benita (Alessandra Donati) chciała się tylko zabawić jego kosztem.

Przeczytaj: "Pierwsza miłość". Michał Czernecki odchodzi z "Pierwszej miłości"

Agnieszka z "Pierwszej miłości" tylko z pozoru wygląda jednak na kruchą, delikatną kobietę o anielskiej urodzie. Z zawodu jest bowiem zawodowym żołnierzem i umie sobie radzić z facetami. Pojawienie się w serialu nowej bohaterki granej przez Barbarę Kurdej-Szatan to efekt misternej intrygi Grzegorza Króla (Jan Jankowski).

Ojciec Błażeja postanawia zabawić się w swatkę i umawia syna na randkę z córką swojego znajomego. Agnieszka to partnerka idealna i od razu oczaruje Błażeja swoją inteligencją, błyskotliwością, poczuciem humoru i (co nas wcale nie dziwi) nietuzinkową urodą.

Patrz: "Pierwsza miłość". Marysia romansuje z Szymonem

Na dodatek jego wybranka na co dzień chodzi w wojskowym mundurze. Czy Błażej i Agnieszka z "Pierwszej miłości" będą razem szczęśliwi i połączy ich prawdziwe, głębokie uczucie? Jak potoczą się losy tej pary? Na rozwiązanie tej zagadki widzowie muszą do odcinka, w którym  Barbara Kurdej-Szatan zadebiutuje w serialu.

Zobacz: "M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Koroniewską i będzie nową Małgosią z "M jak miłość"

Blondynka z reklamy Play będzie też nową Małgosią Mostowiak w "M jak miłość"", aktorka ma szansę stać się nową gwiazdą telewizji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: