SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Pierwsza miłość". Marysia i Alex na pierwszej randce na pokładzie helikoptera - zdjęcia

"Pierwsza miłość". Marysia i Alex na pierwszej randce na pokładzie helikoptera - zdjęcia

10.01.2014, godz. 12:19
Pierwsza miłość odc. 1808. Marysia (Aneta Zając), Aleks (Hubert Jarczak)
Pierwsza miłość odc. 1808. Marysia (Aneta Zając), Aleks (Hubert Jarczak) foto: ATM Grupa

Alex (Hubert Jarczak) z "Pierwszej miłości" rozkocha w sobie Marysię Marysia (Aneta Zając)? Gorący romans Marysi z Szymonem (Marcin Korcz) zakończył się bardzo burzliwym rozstaniem, ale życiu Majki pojawił się nowy mężczyzna. Tajemniczy, intrygujący i zabójczo przystojny Aleks (Hubert Jarczak) zawrócił w głowie nie tylko Marysi, ale także Kindze (Aleksandra Zienkiewicz). W 1814 odcinku "Pierwszej miłości" pierwsza randka Marysi i Aleksa...

"Pierwsza miłość" odcinek 1814 - piątek, 10.01.2013, o godz. 18.05 w Polsacie

Tajemniczy Alex (Hubert Jarczak), który po raz pierwszy pojawi się w 1808 odcinku "Pierwszej miłości" doprowadzi do rywalizacji między Marysią i Kingą? Która z kuzynek wpadnie mu w oko? Kim jest Aleks z  serialu "Pierwsza miłość'?

Przeczytaj: "Pierwsza miłość". Szymon i Daga w łóżku. Nowy romans w "Pierwszej miłości" - zdjęcia

Kim jest Alex z "Pierwszej miłości"?

Producenci serialu na razie trzymają w tajemnicy tożsamość, prawdziwe intencje Aleksa, który pojawił się w ich życiu kiedy Marysia uderzyła w jego auto na parkingu. Alex nie ujawnia Majce kim tak naprawdę jest. Najpierw podaje się za policyjnego informatyka, a potem za antyterrorystę. Za jego sprawą rozpęta się prawdziwa wojna w "Pierwszej miłości". Gdy Aleks wybierze jedną z nich, druga będzie tak zazdrosna, że przystąpi do ostrej walki.

Emocje sięgną zenitu, a przyjaźń Marysi i Kingi stanie pod wielkim znakiem zapytania. Pikanterii doda jeszcze fakt, że Aleks to bardzo skryty mężczyzna, który ukrywa nie jedną tajemnicę. Nie do końca jest szczery na temat tego, czym się zajmuje i kim jest. Utrzymuje bliskie relacje z równie tajemniczym Wiktorem (Andrzej Deskur), który jest jego wspólnikiem.

Patrz: ''Pierwsza miłość''. Marysia i Kinga będą walczyć o Aleksa

Już w 1808 odcinku "Pierwszej miłości" pierwsze spotkanie Marysi i Aleksa, który zrobi na kobiecie tak wielkie wrażenie, że z przyjemnością przyjmie jego zaproszenie na randkę. A uwodzicielski Aleks wie jak zdobyć serce Majki, sztukę flirtu i kokietowania ma w jednym palcu.

Zaledwie po kilku dniach znajomości Marysia i Aleks wybierają się na swoją pierwszą randkę. W 1814 odcinku "Pierwszej miłości" mężczyzna zabiera Majkę na randkę w przestworzach. Niespodzianka udaje mu się, bo na widok helikoptera z jej twarzy nie znika uśmiech. Gdy helikopter wzbija się w powietrze, kobieta szaleje ze szczęścia. Radości Marysi nie psuje nawet fakt, że nic nie wie o Aleksie i jego zamiarach...

Szymon, który z trudem znosi rozstanie z Marysią, będzie wyraźnie zazdrosny o jej nowego adoratora.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: