SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Pierwsza miłość". Michał Czernecki odchodzi z "Pierwszej miłości". Hubert wyjeżdża z Sandrą

"Pierwsza miłość". Michał Czernecki odchodzi z "Pierwszej miłości". Hubert wyjeżdża z Sandrą

05.11.2013, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa

Hubert Schultz (Michał Czernecki) z "Pierwszej miłości" zostawia Marysię (Aneta Zając), by rozpocząć nowe życie w Szwecji z ciężarną Sandrą (Monika Dryl). W 1772 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hubert wyjeżdża z byłą żoną. Czy wyjazd Huberta oznacza, że Michał Czernecki odchodzi z serialu?

"Pierwsza miłość" odcinek 1772 - poniedziałek, 4.11.2013, o godz. 18.05 w Polsacie

Sandra posunęła się do szantażu, by zdobyć odebrać Majce ukochanego i udaje jej się osiągnąć swój cel. W 1772 odcinku "Pierwszej miłości" Schultz podejmuje decyzję o wyjeździe do Sztokholmu. Marysia nie może uwierzyć, że Sandra w tak okrutny sposób niszczy jej związek z Hubertem.

Jej pierwsza reakcja jest bardzo ostra - każe Hubertowi raz na zawsze zniknąć ze swojego życia. Potem gdy emocje nieco się wyciszą postanawia jednak walczyć o tę miłość. Jedzie na lotnisko i błaga Huberta, by jeszcze raz przemyślał swoją decyzję.

Przeczytaj: "Pierwsza miłość". Marysia romansuje z Szymonem


- Starsznie cię kocham - wyznaje. Świadkiem tej sceny jest Sandra, która domaga się do Schultza konkretnych deklaracji jak wyobraża sobie ich przyszłość. Hubert przeżywa rozterki, bo wie, że bez względu na to, co postanowi i tak będzie cierpiał.

Patrz: "Pierwsza miłość". Paweł wraca do "Pierwszej miłości" i uratuje Arturowi życie?

Niestety decyduje się na wyjazd z Sandrą. Zostawia zapłakaną Marysię i wsiada do samolotu. Czy wyjazd Huberta oznacza, że Michał Czernecki odchodzi z "Pierwszej miłości"? Niestety tak. Aktor na jakiś czas znika z serialu, ale niewykluczone, że jeszcze się pojawi. Scenarzyści "Pierwszej miłości" trzymają w tajemnicy to, jak się potoczą się losy Huberta i czy wróci do Marysi.

Zobacz: Co nowego w "Pierwszej miłości" jesienią 2013? - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY


Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Polub nas na Facebooku!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: