SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''Pierwsza miłość''. Marysia i Kinga będą walczyć o Aleksa. Nowy bohater w "Pierwszej miłości" - zdjęcia

''Pierwsza miłość''. Marysia i Kinga będą walczyć o Aleksa. Nowy bohater w "Pierwszej miłości" - zdjęcia

22.11.2013, godz. 08:30
Pierwsza miłość. Aleks (Hubert Jarczak), Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Aleks (Hubert Jarczak), Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

W serialu "Pierwsza miłość" szykuje się ostra rywalizacja kuzynek. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Marysia (Aneta Zając) będą o siebie zazdrosne kiedy w ich życie wkroczy nowy mężczyzna. Tajemniczy Aleks (Hubert Jarczak), który po raz pierwszy pojawi się w 1808 odcinku "Pierwszej miłości", poróżni najlepsze przyjaciółki? Która z nich wpadnie mu w oko? Kim jest nowy bohater w serialu "Pierwsza miłość'?

W 1808 odcinku serialu "Pierwsza miłość" na ekranie pojawi się nowa postać. W rolę przystojnego bruneta wcieli się Hubert Jarczak - absolwent wydziału aktorskiego w Łodzi.

Aleks, bo tak będzie miał na imię, to uwodziciel! Przystojniak od razu wpada w oko kuzynkom. Czy to zaważy na ich przyjaźni? Mężczyzna będzie bardzo tajemniczy. Tym samym trudno będzie rozszyfrować jego uczucia i intencje.

Przeczytaj: "Pierwsza miłość". Artur w szpitalu po narkotykach. Co będzie z Arturem?

Aleks ostatecznie wybierze jedną z przyjaciółek. Druga pójdzie w odstawkę. Co stanie się z przyjaźnią Kingi i Marysi? Obie są wpatrzone w przystojniaka jak w obraz!

Tajemniczy brunet jest ostrożny w zdradzaniu prawdy o sobie. Nie wiemy kim jest i kim się zajmuje. Nie wiadomo też czy jego intencje są szczere. Czy zakocha się w Kindze lub Marysi? Czy wykorzysta dziewczyny? Wszystkiego dowiemy się oglądając serial Pierwsza miłość’’.

Zobacz: "Pierwsza miłość". Nowa dziewczyna Błażeja. Barbara Kurdej-Szatan w "Pierwszej miłości"

Między Kingą i Marysią rozpocznie się wojna. Każda będzie walczyła o względy Aleksa. Burza uczuć osiągnie najwyższą temperaturę w momencie kiedy dziewczyny zorientują się, że jedna z nich wpadła mu w oko!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: