SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Pierwsza miłość. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości? Radek, Grzegorz i Karol podejrzani - zdjęcia

Pierwsza miłość. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości? Radek, Grzegorz i Karol podejrzani - zdjęcia

20.05.2013, godz. 07:15
PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 1711. Igor (Rafał Mohr)
PIERWSZA MIŁOŚĆ odc. 1711. Igor (Rafał Mohr) foto: ATM Grupa

Śmierć Igora z Pierwszej miłości w serialu Pierwsza miłość odcinek 1711 w piątek, 17.05.2013, długo pozostanie niewyjaśniona. Igor (Rafał Mohr) zostaje zamordowany w swoim mieszkaniu tuż po tym jak pobita przez niego Sabina (Urszula Dębska) trafia do szpitala i traci dziecko. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości? Wśród głównych podejrzanych są Radek (Mateusz Banasiuk), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz Król (Jan Jankowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak) oraz Olgierd Kaczmarczyk (Andrzej Grabowski), ojciec Igora.

W Pierwszej miłości odcinek 1712 policja rozpoczyna śledztwo w sprawie zabójstwa Igora. Dochodzenie nadzorują Zuber i Januszko. Na ich celowniku pierwsza znajdzie się Grażyna. Grzegorz przyznaje jej, że w dniu śmierci adwokata był u niego w mieszkaniu.

Tymczasem znajomi Sabiny zastanawiają się, jak powiedzieć jej o tym, że straciła męża i poroniła ciążę. Są w szoku po tym, co się stało. Jedynie Karol jest zadowolony ze śmierci Igora. Radek jest w fatalnej formie. Wydaje się być przerażony.

>>> PIERWSZA MIŁOŚĆ. MARYSIA i SZYMON w łóżku. Aneta ZAJĄC POCIESZA się po Krawczyku

Czy Radek zabił Igora z Pierwszej miłości?

Wkrótce potem Grzegorz Król zostaje aresztowany. Jego wizyta w domu Igora w dniu zabójstwa adwokata sprawiła, że staje się on głównym podejrzanym. Olgierd obwinia Grażynę i Karola o śmierć syna. Zaczyna im grozić. W 1717 odcinku Pierwszej miłości Grzegorz boi się, że trafi do więzienia jako winny zabójstwa Igora. Uważa, iż policja się na niego uwzięła i na siłę chce znaleźć świadczące przeciw niemu dowody przestępstwa, którego nie popełnił.

PIERWSZA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Śledztwo w sprawie śmierci Igora sprawia, że Radek zaczyna się dziwnie zachowywać. To bardzo niepokoi Nikolę (Anna Kózka). Nikola mówi Błażejowi (Paweł Krucz) o dziwnym zachowaniu Radka. Ma nadzieję, że może on, jako jego dobry kolega, wie co się za nim kryje. Niestety, Król nie potrafi jej pomóc. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się Mikołajem (Błażej Michalski).

W Pierwsza miłość odcinek 1723 we wtorek, 4.06.2013, Zuber przesłuchuje Mikołaja i Dagę (Anna Szymańczyk). Jak się okazuje, nie pod kątem ich potencjalnego udziału w zabójstwie Igora, ale by zebrać dowody obciążające Radka. Jeszcze tego samego dnia chłopak zostaje aresztowany.

Nikola boi się o Radka. Dziewczyna nie jest w stanie uwierzyć, że mógł on mieć cokolwiek wspólnego z zabójstwem Igora. Nikola jest zawiedziona też postawą Błażej a i Mikołaja, którzy obstają przy podejrzeniach policji.

W 1724 odcinku Pierwszej miłości podczas przesłuchań Radek jest niezłomny i nie ulega naciskom policji. Do niczego się nie przyznaje, niczego nie potwierdza. Śledczy powoli tracą cierpliwość. Zaskakującym jest, że według zeznań Sabiny Radek nigdy nie był w apartamencie Igora. Niestety jest świadek, który widział go w budynku w dzień zabójstwa.

Sabina prosi ojca o pomoc w wyciągnięciu Radka z aresztu. Karol definitywnie odmawia, tłumacząc, że nie jest instytucją charytatywną, która udziela wsparcia wszystkim po kolei. Podczas spotkania z Nikolą na komendzie Radek wypytuje ją o jej spotkanie z Julianem. Chce wiedzieć, dlaczego ten znowu zaczął się koło niej kręcić. Nikola obiecuje Radkowi, że zrobi wszystko, by wyciągnąć go na wolność. Prosi Miksera, by zajął się szukaniem mordercy Igora.

W 1726 odcinku Pierwszej miłości Radek ulega w końcu naciskom policji i decyduje się złożyć zeznania zeznania. Przyznaje, że w dzień zabójstwa był w mieszkaniu Igora, ale wtedy Igor już nie żył. Zuber wysłuchuje zeznań Radka, ale za wszelką cenę próbuje mu wmówić, że sytuacja wygląda inaczej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PIERWSZA MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: